Актуальні поради Українцям Як зробити так, щоб персонаж у Сімс 4 подорослішав?

Як зробити так, щоб персонаж у Сімс 4 подорослішав?

У консоль введіть код testingcheats true, після цього має з'явитися повідомлення про те, що код розробника розблоковано. Знову викличте консоль і введіть код cas. fulleditmode та натисніть клавішу Enter. Після цього затисніть клавішу Shift і натисніть на персонажа, якого потрібно омолодити.

У The Sims є лише три етапи життя: немовля, дитина та доросла. Новонароджені дорослішають за 72 години. Дитина не може стати дорослою, проте це можна виправити за допомогою заклинання з доповнення The Sims: Makin' Magic.

Спосіб "ResetSim": Введіть "resetSim Ім'я Прізвище" та натисніть клавішу "Введення". Переконайтеся, що ви ввели ім'я того персонажа, якого хочете перезавантажити. Наприклад: якщо потрібно перезавантажити персонажа на ім'я Вася Пупкін, введіть: "resetSim Вася Пупкін", а потім натисніть "Введення".

Related Post

Як дізнатися, за що адміністративний штраф за номером постанови?Як дізнатися, за що адміністративний штраф за номером постанови?

Перевірити штрафи ДІБДР можна за наступним посиланням https://www.gosuslugi.ru/10001/1. Портал Держпослуг — зв'язувальна ланка між державними відомствами, що взаємодіють з населенням. Тут необхідні дані УІН (номер квитанції). Зазвичай на квитанції для

Скільки зберігатиметься бензин у пластиковій каністріСкільки зберігатиметься бензин у пластиковій каністрі

Звичайно, ви можете використовувати і пластикові каністри для нафтопродуктів, якщо металевих варіантів у вас немає. Однак за таких умов бензин зберігатиметься 3-6 місяців.26 жовт. 2022 р. Вони мають щільно закриватися. Зберігати

У чому особливість модального дієслова?У чому особливість модального дієслова?

Модальні дієслова в англійській — це невелика група особливих дієслів. Від звичайних вони відрізняються тим, що що неспроможні висловлювати конкретні дії чи стану, лише відображають якесь ставлення говорить до цим