Актуальні поради Українцям Як прожарити горщик?

Як прожарити горщик?

Перед першим використанням горщик треба вимочити у холодній воді 1 година. Перш ніж почати готувати, потримайте глиняний горщик 15 хвилин у холодній воді. Тримати його залитим водою до країв можна до однієї години.

Якщо глиняний горщик не покритий глазур'ю, перед використанням його можна замочити у холодній воді на 15 хвилин. Червона глина вбере воду та страву, яку ви будете готувати, Вийде дуже соковитим. Якщо ж глиняний горщик, казан чи інша глиняна посуд покритий глазур'ю, замочувати у воді його не потрібно.

– Перед початком роботи замочіть горщики у холодній воді мінімум на 1 годину. Це необхідно для того, щоб посуд увібрав у себе якнайбільше вологи і потім не «віднімав» її у страви в процесі приготування.

Related Post

Навіщо роблять фонофорез?Навіщо роблять фонофорез?

Застосовується фонофорез для корекції вікових змін, покращення тургору шкіри, усунення наявних дерматологічних проблем (рубці постакне, птоз та ін.). У винятково дерматологічній практиці виправдано застосування цього способу при лікуванні псоріазу, дерматитів,

Як виникла єдина Італія?Як виникла єдина Італія?

17 березня 1861 року парламент Сардинії проголосив створення королівства Італія. Цей акт став одним із підсумків Risorgimento (італ. — відродження, оновлення) — національно-визвольного руху італійського народу проти іноземного панування, за

Як написати ім'я Наталія у родовому відмінку?Як написати ім'я Наталія у родовому відмінку?

Іменник, одухотворений, жіночий рід, 1-е відмінювання (тип відмінювання 7a за класифікацією А. А. Залізняка). Ім'я власне (особисте ім'я)….Морфологічні та синтаксичні властивості відмінок од. год. мн. год. Їм. Наталія Наталії Р.