Актуальні поради Українцям Як швидко вмирає кохання

Як швидко вмирає кохання

Любов – це коли є бажання духовного росту і для себе, і для партнера. А от при залежності завищені потреби і ненаситність сприймаються як доказ любові. Коли є любов, то кожен із партнерів сприймається як окрема цілісна особистість. А коли є залежність, то задовольняються потреби тільки одного з партнерів.

"Любов – це фактично звичка, яка виникає з сексуального бажання, коли це бажання задоволено. Тут працює той же принцип, коли люди стають залежними від наркотиків", – говорить Пфаус.

При справжньому коханні зберігається почуття власної цілісності і самоцінності, при залежності — втрачається власне «Я», життя без партнера видається неможливою. Людина на все готовий, аби бути з об'єктом своєї залежності.

В українській мові два слова описують подібний стан: "кохання" і "любов". Перше вживають для опису лише романтичних стосунків між хлопцем і дівчиною, друге – для змалювання більш широкого спектру почуттів.

Вченою доведено, що інтенсивне романтичне почуття триває від півтора до трьох років. Сара Теллер, докторка неврології, запевняє, що закоханість – це коктейль із гормонів щастя, який діє на мозок людини упродовж 15 місяців.





Троянда – як кохання, може завдати болю, якщо не вмієш її узяти. Шкода, що в жінках так швидко вмирає Ассоль. Моя любове! Я перед тобою

Related Post

Навіщо до складу покриття додають рідке скло?Навіщо до складу покриття додають рідке скло?

Його використовують як добавку для бетону, яка підвищує його вологостійкість, для гідроізоляції фундаменту, наносять на бетонну підлогу для знеспилювання, при монтажі у ванній та на кухні в якості герметика та

Як називається людина, яка готує піцу?Як називається людина, яка готує піцу?

Професія робити піцу Узагальнена назва всіх кухарів, які спеціалізуються на приготуванні піци, майстер страви. Піцайоло – Італійський варіант, від pizzaiolo – майстер з випічки піци.Feb 20, 2018 Можна називати "піццайоло"