Актуальні поради Українцям Як турбіна збільшує потужність двигуна?

Як турбіна збільшує потужність двигуна?

Чим більше вихлопних газів потрапляє в турбіну, тим швидше вона обертається і тим більше додаткового повітря надходить у циліндри, тим вища потужність.Jun 5, 2007

Практика показує, що зі збільшенням наддуву на 1 атмосферу очікується підвищення потужності в 2 рази або на 100%. Коли параметри двигуна закладено норму в 100 л/с, Купівля турбокомпресора в 4 атмосфери видасть показники потужності приблизно в 400 л/с.

Турбіна знижує кількість споживаного бензину або ДП за рахунок високого ККД турбомотора. При порівнянні однакових за потужністю двигунів, Наприклад 150 л. с., буде видно значну різницю у витраті палива: без турбіни на 100 км потрібно 9-10 літрів пального, з турбіною – Близько 6-7 літрів.

ресурс двигуна не турбіна скорочує, а експлуатація. Якщо ти за допомогою турби заганяєш у той самий обсяг горючої суміші в 1,5-2 рази більше, то як інакше. Правда в таких двигунах посилюють поршневу і т.д.

Related Post

Які гори розташовані на території Африки?Які гори розташовані на території Африки?

Рельєф Здебільшого – рівнинний, на північному заході розташовані Атлаські гори, у Сахарі – нагір’я Ахаггар і Тібесті. На сході – Ефіопське нагір’я, на південь від нього Східно-африканське плоскогір’я, де розташований

Як у лабіринті застосувати код знижки?Як у лабіринті застосувати код знижки?

Промокод потрібно вводити під час оформлення замовлення у рядок "Змінити/додати сертифікат або секретне слово". На «Лабіринтщорічно проходять розпродажі. У другій половині листопада влаштовують «Чорну п'ятницю» з великими знижками, а потім

Коли вимерли динозаври та мамонтиКоли вимерли динозаври та мамонти

Перші мамонти з'явилися на Землі близько 1,6 мільйонів років тому. Існували вони довго, і їх вимирання сталося близько 10 тисяч років тому, хоча «найсвіжіші» останки мамонта, знайдені на острові Врангеля,