Актуальні поради Українцям Як можна записати ім'я Катя?

Як можна записати ім'я Катя?

Katia – правильний варіант листа для Росії, Katya – популярне ім'я у всьому світі, і Katja – аналог північноєвропейських країн.

Англійська (English) Cathleen, Kathleen, Kathlyn (Кетлін), Caitlin (Кейтлін), зменшувальні – Kat (Кет), Kay (Кей).

Вважається що ім'я Катерина має грецьке походження, воно утворилося від грецької імені Αικατερίνη ("Хайкатерина"), що означає – "вічно чиста".

Related Post

Як розібрати правопорушення за складом?Як розібрати правопорушення за складом?

Склад правопорушення Вважається, що у кожного правопорушення є певні ознаки (деліктоздатна особа, час, місце, спосіб скоєння, різновид вини тощо). Ці ознаки об'єднані у чотири основні елементи – об'єкт, об'єктивна сторона,

Як покращити плечі?Як покращити плечі?

Найоптимальніший спосіб зробити плечі ширше – підтягування. Виконуючи їх, руки треба максимально ставити широким хватом, і кількість підходів має бути досить великою. При належній роботі до 20 років, ви збережете

Хто міг стати козакомХто міг стати козаком

І це дійсно було так, адже запорозьким козаком, незалежно від національності чи матеріального становища, міг стати всякий, хто був вільною людиною, неодруженим, володів українською мовою, був православним і отримав на