Актуальні поради Українцям Яка температура тіла у мене

Яка температура тіла у мене

В нормі температура тіла людини коливається у різних межах на різних ділянках тіла. На температуру тіла впливає, до речі, також вік і певні індивідуальні особливості людини та навіть пора дня. Нормальні показники температури тіла людини коливаються в межах 36,2-37,2°С.30 вер. 2020 р.

Температура у людей Температура під пахвами вважається нормальною при вимірюванні ртутним термометром у проміжку 36,5-37,2 °C. У деяких країнах прийнято вимірювати температуру в анусі або в роті. Також можливе вимірювання електричним термометром у вусі або прямій кишці (ректальна).

Якщо температура 37 C⁰ тримається кілька днів поспіль, необхідно звернутися в клініку до лікаря-ерапевта, він проведе первинний огляд, збере анамнез, а також призначить аналізи – це дозволить йому визначити повну картину здоров'я пацієнта і знайти першопричину розвитку стійкого підвищення температури до 37 C⁰.

Підйом температури тіла відбувається до тих пір, поки процеси тепловіддачі і теплопродукції не прийдуть в рівноважний стан. Найбільш часто ця точка рівноваги встановлюється між цифрами 38–39°С, однак відомі поодинокі випадки критичного підйому до 41,1°С.

Класифікація підвищеної температури фебрильну температуру від 38 ° С до 39 ° С, високу піретичну температуру від 39 ° С до 41 ° С, гіперпіретичну температуру 41 ° С.

Температура тіла людини нижче 35°C вважається ненормально низькою, а такий стан організму називається гіпотермією. Низька температура тіла (гіпотермія) настає, коли організм втрачає тепло швидше, аніж встигає його утворити.





У людей можливі виражені добові коливання температури тіла у діапазоні 0,1–0,6°c. Найвища температура тіла …

Related Post

Як зупинити кровотечу при зовнішньому геморої?Як зупинити кровотечу при зовнішньому геморої?

Тому слід негайно звернутися до лікаря та пройти ретельну діагностику. Використовуйте чисті м'які тканини або гігієнічні серветки, щоб зупинити кровотечу; прийміть холодну ванну, щоб зменшити запалення і зупинити кровотечу. Призначаються

Як приймати Дронтал для собак?Як приймати Дронтал для собак?

Дронтал плюс вводять собакам всередину індивідуально, одноразово з розрахунку 1 таблетка на 10 кг маси тварини, під час ранкового годування з невеликою кількістю корму (зі шматком м’яса, ковбаси, з фаршем,