Актуальні поради Українцям Скільки серій у серіалі усі жінки відьми

Скільки серій у серіалі усі жінки відьми

178Усі жінки — відьми / Кількість серій Список епізодів популярного телесеріалу "Усі жінки — відьми", прем'єра якого відбулася на американському телебаченні 7 жовтня 1998 року . Серіал завершився 21 травня 2006 року. Всього було показано 8 сезонів, що складаються з 178 епізодів.

До кінця серіалу однаково добре змогла управлятися і з обов'язками відьми, і з обов'язками світлоносиці. Наприкінці серіалу вийшла заміж за простого смертного, офіцера поліції Генрі.

Дивитися серіал Всі жінки відьми 8 сезон / 1-22 серія

"Наратив про те, що я "кинула" шоу, був приписаний мені іншими людьми. Я більше не хочу брехати про це, і я не хочу продовжувати брехати про щось, що було моїм світом, що я любила робити. Мені подобалося ходити на цю роботу. Я любила людей, з якими працювала», – розповіла Шеннен Догерті.

Дивитися серіал Всі жінки відьми 3 сезон / 1-22 серія 4 сезон 5 сезон 6 сезон 7 сезон





«Всі жінки — відьми» (англ. Charmed) — культовий американський телесеріал з 8 сезонів, що показувався американським телеканалом The WB з 1998 по 2006 роки. У першому сезоні присутні численні елементи жанру фільму жахів, у подальших сезонах серіал змінився як драма в жанрі …

Related Post

Як у Excel зробити прогноз?Як у Excel зробити прогноз?

На вкладці Дані у групі Прогноз натисніть кнопку Аркуш прогнозу. У вікні Створення прогнозу виберіть графік або гограму для візуального представлення прогнозу. У полі Завершення прогнозу виберіть дату закінчення, а