Актуальні поради Українцям Як дізнатися який у мене дистрибутив Лінукс?

Як дізнатися який у мене дистрибутив Лінукс?

Команда lsb_release є корисною утилітою для отримання інформації про вашу установку Linux. Вона відображає інформацію LSB (Linux Standard Base) про дистрибутив Linux. Команда lsb_release повинна працювати у всіх дистрибутивах Linux, якщо ви встановили пакет lsb-release.23 Feb 2022

Команда lsb_release Використовуйте утиліту командного рядка lsb_release для того, щоб дізнатися версію Linux. Команда показує такі деталі, як кодове ім'я релізу, номер версії Linux та ID дистриб'ютора.

Як дізнатися версію Linux Mint

  1. Виглядає утиліта довідки ось так:
  2. Як дізнатися версію Linux Mint у терміналі …
  3. За допомогою опції -F можна переглянути всю доступну інформацію про систему: …
  4. Дізнатись версію mint можна також у файлі /etc/lsb_release: …
  5. А також / etc / issue, якщо ви там нічого не змінювали.

У довідці Ubuntu На панелі Gnome виконайте "Система" → "Адміністрація" → "Системний монітор". Відкриється вікно "Системного монітора", на головній вкладці якого буде вказано версія Ubuntu та поточна версія ядра.

Related Post

Де дозволено зупинку перед пішохідним переходом?Де дозволено зупинку перед пішохідним переходом?

Пункт правил дорожнього руху (ПДР) 12.4. говорить (у тому числі): "зупинка забороняється на пішохідних переходах та ближче 5 метрів перед нимиВважаю, що 5 метрів недостатньо для зниження швидкості або зупинки,

Як зробити із формату А4 а3Як зробити із формату А4 а3

При настройке страницы На вкладке «Макет» найдите и нажмите кнопку «Размер страницы». В открывшемся списке выберите пункт «Другой размер страницы». В появившемся окне «Размер страницы» найдите раздел «Формат бумаги». В