Актуальні поради Українцям Як дізнатися який у мене кешбек?

Як дізнатися який у мене кешбек?

Кешбек від банку відображається в списку операцій на сайті Tinkoff.ru і в додатку Тінькофф – розділ “Події”. Щоб подивитися загальну кількість зароблених бонусів за місяць, натисніть на картинку картки. Кількість бонусів, яку вам нарахують за конкретну покупку, вказано поруч із назвою покупки.

Ви можете перевірити нарахування кешбеку: В особистому кабінеті програми лояльності на сайті privetmir.ru у розділі “Мої винагороди” У мобільному додатку “Привіт, Мир!” В історії покупок на сайті та в мобільному додатку вашого банку

Як подивитися, скільки кешбеку за спецпропозиціями мені нарахували? У додатку Тінькофф : ” Кешбек і бонуси” → ” Кешбек у партнерів” → “Отримано бонусів”. В особистому кабінеті: “Бонуси” → “Історія нарахувань”.

Related Post

Як відбувається створення анімації?Як відбувається створення анімації?

Просту анімацію можна зробити і у Photoshop, для складного підійде Animate чи After Effects. Анімація руху створюється шляхом завдання різних значень властивості об'єкта між першим і останнім кадрами. Такі властивості

Як сплатити покупку в стим 2022?Як сплатити покупку в стим 2022?

Найдоступніший спосіб – оплата через гаманець Steam. Для поповнення балансу передбачено чотири методи.Доступні способи оплати покупок у Steam з Росії через Qiwi; через WebMoney; завдяки продажу скінів; за допомогою посередників.