Актуальні поради Українцям Скільки часу я користувалася телефоном у середу

Скільки часу я користувалася телефоном у середу

Згідно з верхньою межею, якої, зокрема, дотримується офтальмолог Сергій Хомяков, сидіти в телефоні можна до 6 годин на день. Але важливо зробити кілька застережень. 6 годин – рекомендований час сфокусованого навантаження дорослої людини на добу, а до такого належить аж ніяк не тільки взаємодія з екраном смартфона.

Крім того, досить часто моделі старіють ще до виходу з ладу. У такому випадку телефон може не підтримувати деякі новомодні функції, але все ще продовжує працювати. У середньому термін служби сучасного смартфона обмежується 3-5 роками.

Скільки часу можна сидіти в телефоні дітям 3–5 років — до 1 години; школярам до 12 років — до 2 годин; підліткам від 12 — до 3 годин.

За словами вчених, якщо використовувати смартфон надто часто, це призводить до розвитку депресії, стресового стану, тривоги. Більше того, постійне використання телефонів в другій половині дня негативно впливає на якість сну та може викликати фізичний дискомфорт, а ще з часом знижувати гостроту зору.

Згідно з верхньою межею, якої, зокрема, дотримується офтальмолог Сергій Хомяков, сидіти в телефоні можна до 6 годин на день. Але важливо зробити кілька застережень. 6 годин – рекомендований час сфокусованого навантаження дорослої людини на добу, а до такого належить аж ніяк не тільки взаємодія з екраном смартфона.





Наприклад: "Скільки часу я сьогодні провів у телефоні?" Як дізнатися, з якого часу працює телефон? Відкрийте «Параметри» та виберіть «Програми та сповіщення».

Related Post

У якому році було знято фільм Зловісні мерці?У якому році було знято фільм Зловісні мерці?

"Зловісні мерці" (англ. The Evil Dead) – надприродний фільм жахів, дебютна робота режисера і сценариста Сема Реймі, перша частина однойменної трилогії. Прем'єра фільму відбулася 15 жовтня 1981 року в кінотеатрі

Як називається професія у театрі?Як називається професія у театрі?

Капельдинер – робітник у театрі, кінотеатр або концертний зал. Обов'язки білетера включають: запуск глядачів у фойє або в зал для глядачів, перевірку квитків при вході, допомогу глядачам у відшуканні місця,