Актуальні поради Українцям Скільки чашок кави на день можна пити

Скільки чашок кави на день можна пити

Зазвичай, дієтологи рекомендують вживати не більше чотирьохсот міліграм кофеїну на добу, що дорівнює 3-4 чашкам кави.20 серп. 2023 р.

Вживання до трьох чашок кави щодня збільшує тривалість життя, як показали спостереження, що тривали 10 років. Люди, які регулярно вживали каву, на 12% рідше передчасно помирали. Крім того, вони на 20% рідше стикалися з серцево-судинними захворюваннями, включаючи інсульти.

Подрібнювати потрібно рівно необхідну для порції кількість. Стандартна порція становить приблизно 7 г, із невеликими варіаціями, залежно від способу приготування кави. Однак тут важливо стежити не за обсягом, а саме за вагою.

Рекомендована норма кофеїну в день — до 400 мл. Вміст кофеїну в одній чашці еспресо складає 130–140 мг, що дозволяє сміливо випивати 2–3 порції на день. Вагітні жінки мають свою норму вживання — до 200 мл на добу, тобто не більше однієї чашки. Підліткам рекомендується ще менша порція, яка містить до 100 мг кофеїну.

Безпечною кількістю можна вважати від трьох до п'яти чашок кави в день, але те, як ви її п'єте, має велике значення для здоров'я. "Я рекомендую своїм клієнтам випивати одну чашку хорошої кави в день, якщо вони випивають два літри води", – підкреслив медик. Читайте також, цей алкоголь визнали найшкідливішим для серця.

Надлишок кофеїну викликає тахікардію та аритмію, підвищує артеріальний тиск. З цієї причини його обережно повинні пити люди із серцево-судинними хворобами.





Названо кількість кави на добу, корисну для здоров’я. Скільки кави в день можна пити без шкоди здоров’ю і що корисного в каві читай на 24tv.ua.

Related Post

Як мають розташовуватися зірки на погонах?Як мають розташовуватися зірки на погонах?

Дві зірки розташовуються на червоних лініях погонів, а одна трохи вище і посередині між цими лініями. Причому строго на тому самому відстані від країв наплечного елемента. Розташування зірок на погонах

Як правильно вибрати шапку за розміром?Як правильно вибрати шапку за розміром?

Що робити Оберніть сантиметрову стрічку навколо голови – через середину чола (приблизно на 2 см вище брів) і частину потилиці, що найбільш виступає. Зафіксуйте позначку, на якій метр зімкнувся. Як