Актуальні поради Українцям Як звали дівчинку та хлопчика з казки гуси лебеді?

Як звали дівчинку та хлопчика з казки гуси лебеді?

Братиць — у деяких версіях носить ім'я Івашечка, але зазвичай не називається на ім'я. Сестриця — хоробрий дівчинка, не боїться Баби Яги та її гусей; в деяких версіях називається Оленкою або Машею, але частіше – теж безіменна.

Брат — тобто брат сестрички Оленки, в деяких версіях казки – Іванко; Сестриця — хоробрий дівчинка, не боїться Баби Яги і гусей; у деяких версіях Оленка чи Маша, але частіше — без імені; Піч, річка та яблунька – помічники сестрички; Мишка є тільки в обробці А.

2. Ім'я хлопчика, якого забрали гусилебеді. (Іванушка.) 3.

Сестра братика забрала!.. Сестра з братиком добігла до молочної річки. Бачить — летять гуси-лебеді. – Річка, матінка, сховай мене!

Related Post

Як правильно класти паперові серветки на стіл?Як правильно класти паперові серветки на стіл?

За правилами етикету слід класти її зліва від тарілкиа про перерву вам допоможуть повідомити столові прилади, які потрібно покласти певним чином. Коли на столі є тільки паперові серветки, після використання

У якому місті знаходиться Червоне Сормово?У якому місті знаходиться Червоне Сормово?

«Красне Сормово» – суднобудівне підприємство в Сормівському районі Нижнього Новгорода, одне з найстаріших підприємств у цій галузі. Сормівський район міста Нижнього Новгорода на карті «місць пам'яті» Нижегородської області Сормівський район