Актуальні поради Українцям У чому сенс життя число 42?

У чому сенс життя число 42?

«42» – це універсальна відповідь на головне питання про життя, всесвіт і все таке з книги Дугласа Адамса «Автостопом по Галактиці». Використовується як універсальна відповідь на питання, які здаються надто складними, щоб відповісти на них коротко (або відповісти на них взагалі).

Дуглас Адамс 3 листопада 1993 року Дуглас Адамс дав відповідьчому все-таки він вибрав число 42. «Відповідь це дуже простий.

Головне питання у житті. Як питання змінюють життя

  • Хто я? Навіщо я живу? …
  • Що для мене важливе?
  • Які правила життя я повинен дотримуватися?
  • Що таке добре і що таке погано?
  • Якщо не можна, але хочеться… То можна чи ні?
  • А якщо треба, але не хочеться. …
  • Яка моя мета в життя? …
  • Чим я готовий пожертвувати задля досягнення цієї мети?

Адамса "Автостопом по галактиці" 42 – відповідь на головне питання життя, всесвіту і всього такого.

Related Post

Скільки мг на 1 ГбСкільки мг на 1 Гб

Стабільну версію було перевірено 29 листопада 2022. Гігабайт — кратна одиниця вимірювання кількості інформації, що дорівнює 1 073 741 824 (230) стандартним (8-бітним) байтам або 1024 мегабайтам. Мегабайт (megabyte) —

Як випрати сильно забруднені шкарпетки?Як випрати сильно забруднені шкарпетки?

Змішайте 150 мл 9-процентного оцту з 1 літром холодної води і залиште шкарпетки замочуватися в цьому розчині на ніч. Після відтисніть шкарпетки і витирайте як завжди. Добре при цьому використовувати

Як розрахувати Гардіна на вікно?Як розрахувати Гардіна на вікно?

Просте правило – довжину карнизної планки помножити на два – вийде потрібна цифра. Розміри матеріалу обчислюються за довжиною та шириною вікна. Обов'язково враховувати складки, звані складання тканини, залишати запас їм.