Актуальні поради Українцям Як зменшити ім'я Мухаммед?

Як зменшити ім'я Мухаммед?

Відомі носії імені Мухаммед Ім'я Мухаммеда ﷺ стало основою для цілого ряду імен, які носять чоловіки мусульмани в наші дні. Вони є скороченням імені Мухаммед ﷺ або його більш коротким похідним. Це Хамід чи Гамід, Ахмет чи Ахмад, Мехмет, Махмут чи Махмуд, і навіть ім'я Мамед.

Називати дитини ім'ям Мухаммед є цілком дозволеним, проте улеми розійшлися на думці про поєднання імені пророка з його кунею Абуль-Касім. Сказав Ібн Кайїм аль-Джаузія: Правильним є те, що називати його ім'ям дозволено, а робити собі кунню, подібну до його куні — заборонено.

У російській мові використовуються також варіанти Магомет, Магомед, Магамед та ін.Мухаммед (ім'я)

Мухаммед
араб. محمد
Походженняарабське
Рідчоловічий
Етимологічне значенняхвалим, достохвальний

Тобто, якщо імена відрізняються написанням, але вимовляються практично однаково, їх визначають як одне. Тому Mohammed, Mohammad, Muhammed, Mohamed і так далі логічно вважаються одним і тим самим ім'ям, а не різними.

Related Post

Як відбувається останній дзвінок в 11 класіЯк відбувається останній дзвінок в 11 класі

Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. Церемонія включає виступи гостей, директора, першої вчительки, батьків, вітання першокласників, напутнє слово випускникам. Коли буде останній дзвоник 2023