Актуальні поради Українцям Де знаходиться амбра біля кашалоту?

Де знаходиться амбра біля кашалоту?

Амбра (від араб. анбар), сіра амбра – тверде, пальне воскоподібне речовина, що утворюється в травному тракті кашалотів. Зустрічається також плаваючою в морській воді або викинутою на берег.

Амбру можна знайти лише двома способами – в стравоході великих китів, а також регулярно викидається на береги Атлантичного океану, Молукських островів, Японії, Китаю, Індії. Надалі речовина амбра, піддаючись впливу солоного моря набуває землесто-морського запаху, твердіє.

У шлунку мертвого кашалота, якого викинуло на берег у національному парку Індонезії, виявили майже шість кілограмів пластикового сміття. Про це повідомили представники парку. Серед знайдених предметів – 115 пластикових стаканчиків, чотири пластикові пляшки, 25 поліетиленових пакетів і два шльопанці.

Вони підтвердили, що це амбра. Знайдений Петчхараєм шматок важить 30 кілограмів, і якщо врахувати, що кілограм амбри стоїть десь 37-42 тисячі доларів, за нього рибалка — заробляє на місяць кілька доларів — може виручити десь 1,25 мільйонів доларів.

Related Post

Як і де видобувають бурштин?Як і де видобувають бурштин?

Добувають бурштин на Калінінградському комбінаті у кілька етапів. Спочатку екскаватор виймає породу. Великі шматки каменю вибираються у кар'єрі. Потім земля розмивається гідроустановкою, і суміш, що утворилася, відправляється по кілометровому трубопроводу

Як класифікувати мови?Як класифікувати мови?

Найбільш поширеною у вітчизняній номенклатурі є така ієрархія: діалект – мова – (підгрупа) – група – (підродина/гілка) – сім'я – (макросім'я). Найбільшого поширення набули дві класифікації – генеалогічна, основою якої

Чим аміак небезпечний для людиниЧим аміак небезпечний для людини

Концентрація аміаку в повітрі небезпечна для здоров'я людини і навіть може стати причиною смерті. Аміак подразнює очі і дихальні шляхи, з'являються сльозотеча, біль у горлі, кашель, стає важко дихати.6 черв.