Актуальні поради Українцям Як правильно гена?

Як правильно гена?

Генна́дий – чоловіче російське особисте ім’я, яке походить від др. -грец. Γεννάδιος; γεννάδας (геннадас) – “шляхетний”, “благородного походження”….

Геннадій
Іншомовні аналогиангл. Gennady білор. Генадзь болг. Генадій лат. Gennadius латиш. Genādijs польськ. Genadiusz рум. Ghenadie укр. Геннадій чуваш. Хуначи

Геннадій – ГеНочка чи ГеННочка? Правильно: _Геночка_.

Правопис слова По батькові Геннадіївна утворюється від чоловічого імені Геннадій. Незважаючи на те, що скорочене ім’я Гена пишеться з однією “н”, повне ім’я Геннадій завжди потрібно писати з подвоєною приголосною “нн”. На жаль, немає слова для перевірки того, що по батькові Геннадіївна пишеться з двома літерами “н”.

Related Post

Як зарядити акумулятор автомобіля, що повністю сів?Як зарядити акумулятор автомобіля, що повністю сів?

Під’єднуємо дроти зарядного пристрою до клем акумулятора машини. Вмикаємо зарядний пристрій, встановлюємо силу струму зарядки на максимальне значення (але не більше 10 А). Вичікуємо 15 хвилин. Вимикаємо зарядний, від’єднуємо дроти

Які бувають фабрики та заводи?Які бувають фабрики та заводи?

Значення слова “фабрика” Промислове підприємство, засноване на застосуванні системи машин (випускає товари переважно легкої та харчової промисловості). Паперова фабрика. Взуттєва фабрика . Сірникова фабрика . Таким чином, отримуємо: “завод” –

Скільки можна не гуляти із собакоюСкільки можна не гуляти із собакою

1,5-2 години для маленьких порід, собак у похилому віці та зі спокійним характером 3-4 години для молодих особин та мисливських порід великим породам потрібне більше навантаження й активний вигул на