Актуальні поради Українцям Де в людини зап'ястя на руці?

Де в людини зап'ястя на руці?

Зап'ясті — відділ верхньої кінцівки. між кістками передпліччя (променевої та ліктьової) та п'ястковими кістками (п'ясткою), утворений вісьмома кістками. Кістки зап'ястя розташовані у два ряди; кістки дистального ряду зчленовуються з п'ястковими кістками, кістки проксимального – з променевою кісткою.

Зап'ясті – багатокомпонентний суглоб, що складається з кісток, сухожиль, зв'язок та м'язів, що забезпечують стабілізацію зап'ястя під час передачі силового імпульсу до руки, а також рухливість у широкому діапазоні напрямків. Передпліччя складається з двох довгих паралельних кісток (променевої та ліктьової), що йдуть від ліктя до кисті.

Зап'ясті складається з восьми коротких губчастих кісток, розташованих у два ряди, по чотири в кожному ряду: верхній: човноподібна (os scaphoideum), півмісячна (os lunatum), тригранна (os triquetrum), горохоподібна (os pisiforme);

ряд становлять також чотири кістки: багатокутна, трапецієподібна, головчаста та гачкоподібна, яка своїм гачком звернена до долонної сторони кисті. Проксимальний ряд кісток зап'ястя утворює опуклу у бік променевої кістки суглобову поверхню.

Related Post

Як дізнатися які виплати мені належитьЯк дізнатися які виплати мені належить

Перевірити, чи нарахована вам ця соціальна допомога, можна за телефоном гарячої лінії Державного центру зайнятості 0800-33-70-20. Фахівці гарячої лінії уточнюють у вас таку інформацію: Центр зайнятості реєстрації. Прізвище, ім'я, по

Яка маска краще з бавовни чи неопрену?Яка маска краще з бавовни чи неопрену?

Для шиття масок можна використовувати будь-які матеріали зі 100% бавовни із щільністю понад 160 г/м2. Ці тканини повноцінно замінюють медичні маски від провідних компаній. Маска багаторазова з неопрена призначена для