Актуальні поради Українцям Як називається 13 сузір’я

Як називається 13 сузір’я

Як з'явився 13-й знак зодіаку Змієносець Змієносець був 13-м сузір'ям, яке вавилоняни визнавали, але не згадували.9 вер. 2023 р.

Змієносець (знак зодіаку)

Змієносець
Ophiuchus
Полярністьчоловічий
ДоміцильПлутон
Екзальтація

Знаки зодіаку — це певні рівні відрізки, на які за певною системою поділено річний шлях Сонця небосхилом. Екліптика може бути поділена на різну кількість секторів різного розміру, проте історично домінуючим став її поділ на 12 рівних частин, які і називаються знаками Зодіаку.

Дослідники заявили, що через зміну земної осі на зоряному небі вже виділяється 13 сузір'їв. Так, виявляється, між Скорпіоном і Стрільцем розташовується сузір'я Змієносця.

Єдиною зорею, яка не належить до жодного із сузір'їв, є Сонце. Протягом року Сонце проходить екліптикою через 13 сузір'їв: 12 зодіакальних сузір'їв і сузір'я Змієносця.

Скорпіон — з 23 листопада по 29 листопада; Змієносець — з 29 листопада по 17 грудня; Стрілець — з 17 грудня по 20 січня.





13-й зодіакальний знак називають Змієносцем. Це зодіакальне сузір’я, розташоване між Скорпіоном і Стрільцем, Сонце в якому перебуває з 30 листопада до 17 грудня, пише fakty. На новій карті сузір’їв, яку опубліковало NASA, можна …

Related Post

Де виготовляють шоколад Ріттер спорт?Де виготовляють шоколад Ріттер спорт?

Шоколад виготовляється фірмою Alfred Ritter GmbH & Co. KG, що знаходиться в місті Вальденбух федеральної землі Баден-Вюртемберг, Німеччина. В Італії "Ріттер Спорт" виробляється фірмою Loacker AG. Німецька компанія Alfred Ritter

Як утворюється сіль у природі?Як утворюється сіль у природі?

Самосадочна сіль видобувається із «соляних водоспадів» шляхом природного випаровування морської води з каверн. Садкова сіль видобувається з глибин соляних озер чи соляних печерних озерах. Солі утворюються при взаємодії основних, кислотних