Актуальні поради Українцям Як інакше називається блокнот?

Як інакше називається блокнот?

Скетчбук – Мій вірний супутник. Блокнот чи скетчбук, суть одна — зошит із паперовими листами. Але вони мають різні цілі використання, звідси й різні назви.

Скетчбук, скечбук – буквально перекладається, як альбом для нарисів (sketch, скетч – це нарис, book – книга). Раніше ми саме так і називали ці блокноти – альбом для малювання, альбом для замальовок, альбом для набряків.

Створені спеціально для малювання, такі блокноти без линівки, з чистими листами, називаються скетчбуками (як правило, папір у них трохи щільніший, ніж у звичайних блокнотах, а іноді папір – особливий, спеціальний).

Блокноти являють собою набір абсолютно чистих аркушів у палітурці і використовуються для періодичних записів, чорнових начерків текстів та малюнків. Щоденники ж набагато функціональніші, вони можуть бути датовані та містити додаткову інформацію, наприклад, телефонні коди та різноманітні таблиці.

Related Post

Скільки можна не гуляти із собакоюСкільки можна не гуляти із собакою

1,5-2 години для маленьких порід, собак у похилому віці та зі спокійним характером 3-4 години для молодих особин та мисливських порід великим породам потрібне більше навантаження й активний вигул на

У якому столітті виникло православ’яУ якому столітті виникло православ’я

ПРАВОСЛАВ'Я – один із 3-х основних, поряд із католицизмом і протестантизмом, напрямів християнства, який остаточно виокремився й організаційно оформився в 11 ст. Після поділу церков назва "католицька" (в латинізованій формі)

Як зберігати печену паску?Як зберігати печену паску?

Охолоджений паску треба прибрати в прохолодне місце подалі від сонячних променів, попередньо прикривши його рушником. Якщо Ви плануєте зберігати паски довше 4 днів, можна їх покласти в поліетиленові пакети або