Актуальні поради Українцям Де збирають Хонду СРВ 2020?

Де збирають Хонду СРВ 2020?

Кросовер для нашого ринку збирають на американському підприємстві Honda у містечку Іст-Ліберті, штат Огайо.May 19, 2017

До сих пір CRV для Європи випускали на заводі компанії у британському Суїндоні, але ще три роки тому Honda вирішила сконцентрувати виробництво хетчбеків Civic для всіх ринків світу, включаючи американський.

У 2015 році Honda була восьмим за величиною виробником автомобілів у світі.Honda.

Honda Motor Co., Ltd.
Заснування1948
ЗасновникиСоітіро Хонда
РозташуванняЯпонія: Мінато, Токіо

Honda CRV – Компактний кросовер, що випускається компанією Honda з 1995 року. Абревіатура CRV для європейських ринків розшифровується як Compact Recreational Vehicle, що у перекладі з англ. означає "компактний автомобіль для відпочинку" (на природі). Для Японії – Comfortable Runabout Vehicle.

Related Post

Як відбувається формування палат конгресу сша?Як відбувається формування палат конгресу сша?

Обидві палати обираються шляхом прямих виборів. До ухвалення 17-ї поправки до конституції США 1913 року Сенат обирався двоступеневими виборами: спочатку громадяни обирали законодавчі збори штатів, потім ці збори обирали сенаторів.

Де фільмували сім'я?Де фільмували сім'я?

«Знімали фільм у наймальовничіших місцях республіки – у Уфі, Абзелілівському та Білорецькому районах. Айнур Аскаров та кіностудія «Башкортостан» шукають локації для фільмів у нас у республіці, за що я їм