Актуальні поради Поради для дому Як стати невидимим у майнкрафті без бульбашок

Як стати невидимим у майнкрафті без бульбашок

Як зробити невидимим у Майнкрафті?

Зілля невидимості можна отримати, якщо зварити зілля нічного зору з маринованим павучим оком у варильній стійці.

Як перетворитися на будь-якого мобу в Майнкрафт без модів?

Сьогодні я вас навчу перетворюватися на будь-якого моба за допомогою командних блоків.

  1. Отримуємо командою /give @p command_block командний блок. І ставимо два командні блоки. …
  2. У перший командний блок пишемо таку команду: /execute as @ e [tag = wander] at @ run tp @ s @ p. (…
  3. Пишемо команди в чат

Related Post

7 корисних властивостей водоспадів для людини: від покращення здоров'я до психологічної гармонії7 корисних властивостей водоспадів для людини: від покращення здоров'я до психологічної гармонії

Зміст:1 Навіщо потрібні водоспади?2 Чим каскад відрізняється від водоспаду?3 Звідки береться вода у водоспадах?4 Який найкрасивіший водоспад у світі? Водоспади – Це приголомшливе природне явище, яке не тільки зачаровує своєю

Як зняти шар дереваЯк зняти шар дерева

Як зняти товстий шар фарби з дерева? Найчастіше професійні будівельники використовують два основні методи видалення фарби з дерева: Термічний – поверхня нагрівається будівельним феном, потім шпателем знімається старий. шар покриття.