Актуальні поради Українцям Як зрозуміти, що в мене розбите серце?

Як зрозуміти, що в мене розбите серце?

Люди з «синдромом розбитого серця» можуть відчувати раптовий гострий, що давить, пекучий біль за грудиною, відчуття нестачі повітря, задишку, серцебиття, пітливість, запаморочення, коливання артеріального тиску.

І прогноз у таких ситуаціях вельми сумнівний. Але на щастя, в переважній більшості випадків синдром розбитого серця безвісти проходить, та функція серця повертається до норми. Як правило, для повного відновлення потрібно близько двох тижнів.

Серце може розбитися по-справжньому. Лікарі називають такий стан синдромом такоцубо, або, неймовірно, синдромом розбитого серця. Синдром розбитого серця — це стан, який може викликати швидку та оборотну слабкість серцевого м'яза, також відому як стресова кардіоміопатія.

Розбити серце чиє – зробити нещасним когось. Див. також серце.

Related Post

Як видається материнський капітал за двійню?Як видається материнський капітал за двійню?

Двійня в сім’ї та МСК З січня 2022 року МСК можна отримати при народженні первістка. Якщо перші пологи принесли жінці подвійне щастя, тобто відразу двійню, то сім’я отримає сертифікат на

У якому відношенні бісектриса ділить протилежний бік?У якому відношенні бісектриса ділить протилежний бік?

Бісектриса кута трикутника ділить протилежну сторону щодо, рівному відношенню двох прилеглих сторін. Бісектриси внутрішніх кутів трикутника перетинаються в одній точці. Ця точка називається центром вписаного кола. Бісектриса кута трикутника ділить

Як відбувалися Олімпійські ігри в Стародавній Греції?Як відбувалися Олімпійські ігри в Стародавній Греції?

За переказами, бігову доріжку в Олімпії відміряв легендарний герой Греції – могутній Геракл. Він пройшов по арені відстань, що дорівнювала довжині своєї ступні, повтореній шістсот разів. В інших містах Греції