Актуальні поради Українцям Хто вигадав ім’я Сашко

Хто вигадав ім’я Сашко

Українська форма запису грецького імені (грец. Αλέξανδρος, «захисник людей». Одне з найпоширеніших імен у світі.

Одного з них звали Сашко на прізвисько Марусик. Його він отримав тому, що в дитинстві мати кутала його в хустинку, а батько жартома сказав, що він схожий на дівчинку Марусю. Так і причепилося до нього прізвисько – Марусик.

Семен Семенович Байда – батько Сашка Марусика. «Семен Семенович був колгоспний бухгалтер»; «Семен Семенович усім своїм виглядом заперечував таке уявлення.

Іншомовні форми — Алессандра (в італійській мові), Алехандра (в іспанській мові), Алешандра (у португальській мові). В українській вимові внаслідок невластивості початкового звуку «а» в східнослов'янських мовах відбулася заміна його на «о». Зменшувальні форми — Олеся, Леся, Сандра, Сандрина, Саша, Шура, Алекса.

Походить це ім'я із грецької мови: слово «алекс» означає «захисник», а «андрос» – чоловік. Отже, Олександр — той, хто захищає.





Б. Сашко Смик В. Андрій Джура Г. Дмитро Омельчук 2. Справжнє ім’я Кактуса: А. Ява Рень Б. Клим Джура В. Сашко Смик Г. Сергій Стеценко 3. Де …

Related Post

Як швидко проходить нікотинова залежність?Як швидко проходить нікотинова залежність?

Скільки триває синдром відміни Вираженість синдрому відміни нікотину максимальна в перші 24-72 години після відмови від цигарок1. Потім неприємні відчуття слабшають і у більшості випадків зникають протягом 3-4 тижнів1. Однак

Як правильно налаштувати PostgreSQL?Як правильно налаштувати PostgreSQL?

Ініціалізація та запуск PostgreSQL. Ініціалізуйте сервер, виконавши команду: sudo service postgresql-9.3 initdb. Запустіть сервер командою: sudo service postgresql-9.3 start. Конфігураційні файли PostgreSQL зберігаються в каталозі /etc/postgresql/<version>/main . Наприклад, якщо ви