Актуальні поради Українцям Які групи здоров’я

Які групи здоров’я

Рівень нервово-психічного і фізичного розвитку, що досягнутий, та ступінь його гармонійності. За такими критеріями виділяють 5 груп здоров'я: І група здоров'я – здорові неповнолітні з гармоній- ним розвитком та рівнем розвитку функціональних систем організму, що відповідає віку.

Друга група інвалідності встановлюється при:

  • відсутності однієї легені і хронічній дихальній недостатності II ступеня внаслідок патологічних змін другої легені;.
  • стійкому повному птозі на обох очах після усіх видів відновного лікування;
  • паралічі верхньої кінцівки;
  • паралічі нижньої кінцівки;

До I групи належать особи з найважчим станом здоров'я, які повністю не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього нагляду, догляду або допомоги, абсолютно залежні від інших осіб у виконанні життєво важливих соціально-побутових функцій або які частково здатні до виконання окремих елементів …

Залежно від ступеня втрати здоров'я інвалідність поділяється на три групи (I, II та III).

Відповідно до указаних критеріїв і показників виділяють п'ять груп здоров'я дітей і підлітків: Перша група здоров'я – здорові діти і підлітки з гармонійним розвитком та рівнем розвитку функціональних систем організму, що відповідає віку.





Необхідність у створенні повноцінного розподілу пацієнтів на різні категорії виникла практично відразу після появи диспансеризації. Справа в тому, що вона передбачає різну кількість досліджень в залежності від того, які саме захворювання є у людини. В даний час існують 3 основні …

Related Post

Як позбутися демінералізації зубів?Як позбутися демінералізації зубів?

Лікування білих плям при демінералізації емалі Цього ефекту можна досягти такими способами: дотримуватись правил гігієни, усунути відкладення бактеріального нальоту на зубній емалі, зробити фторування зубів у стоматологічному кабінеті, що передбачає

Як дізнатися чи є температура у кішкиЯк дізнатися чи є температура у кішки

Зазвичай у кішок вимірюють температуру в прямій кишці, для цих цілей зручніше не клінічний, а спеціальний ректальний термометр зі зменшеним наконечником. Краще замість ртутного градусника використовувати електронний.22 лист. 2019 р. Для

Як довго можна зберігати рибу у холодильнику?Як довго можна зберігати рибу у холодильнику?

Якщо температура -8 термін зберігання два тижні. При нульовій температурі допускається зберігати максимум три доби. Свіжу рибу не оброблену, слід зберігати при нульовій температурі до +2. Потрошена риба може зберігатися