Актуальні поради Українцям Як грузини самі себе називають?

Як грузини самі себе називають?

У січні 2021 року Литва офіційно затвердила нову назву Грузії, яка тепер використовуватиметься в офіційних документах, – Сакартвело. Саме так називають свою країну самі грузини.

Сакартвело Сакартвело, Georgia та Грузія — три різні назви та одна країна. Як же так вийшло? Самі грузини свою країну називають Сакартвело, чи країна картвелів.

Грузинська назва та ендоетнонім країни Сакартвело (საქართველო) складається з двох частин. Його корінь, «Картвел-і» (ქართველ-ი), спочатку ставився до мешканця центрального грузинського регіону Картлі (тобто Іберія).

Грузини (самоназва – картвелі, вантаж. ქართველები – картвелебі) – народ картвельської мовної сім'ї, автохтонне населення Закавказзя.

Related Post

Що таке психологічне освітуЩо таке психологічне освіту

Психологічна просвіта: формування психологічної компетентності та підвищення психологічної культури учасників освітнього процесу, формування потреби у психологічних знаннях. Психоло́гія (від грецького ψυχή (psyché) — душа, дух; λόγος (logos) — вчення, наука)

Яка максимальна довжина рулону тришарового туалетного паперу?Яка максимальна довжина рулону тришарового туалетного паперу?

Найбільш популярна папір туалетний одношарова 200 м на втулці, яка встановлюється в диспенсери для туалетного паперу. також в рулоні може бути 120 м, 170 м, 480 та 525 м. Довжина

Як зателефонувати до МОЗ зі скаргою?Як зателефонувати до МОЗ зі скаргою?

Федеральна служба з нагляду у сфері охорони здоров'я (Росздоровнагляд) – федеральний орган виконавчої влади, який здійснює функції контролю та нагляду у сфері охорони здоров'я. Комітет з охорони здоров'я – письмово