MagicRoom.kiev.ua

Твоя комната в мире магии

Посетить магазин>>

Тема обговорення механік в Commander (EDH)

Все о Коммандере. Обсуждаем формат и колоды. Планируем битвы. Фанатеем.

Тема обговорення механік в Commander (EDH)

Сообщение Славік » 01 июн 2018, 08:35:04

Запитання #1.
Шановне товариство, є питання, чисто гіпотетично (бо ще такого не зустрічав за власного досвіду):
Скажіть будь ласка, а Тип карты: Plane в Commander грає?
Як її використовувати- яка механіка гри з однією і більше картами, якщо гравці домовлялись, або не домовлялись "стрибати" по "планах"?
Як "план" може з'явитись у грі/на полі бою?
Її можна витягнути тільки якимось wish наприклад ось такими:
1) view Mastermind's Acquisition
2) view Death Wish
3) Изображение?
4) view Spike, Tournament Grinder
... чи є ще карти, якими можна дістати плани?
Вибачте за таке запитання, але просто цікаво завжди придумувати ось нове для EDH.
П.С. по касифікації Plane дозволені Турнирный тип: Commander , Vintage , Legacy
Славік

Re: Тема обговорення механік в Commander (EDH)

Сообщение Zaalbar » 01 июн 2018, 13:10:54

Прежде чем задавать вопрос по правилам, всегда полезно эти самые правила почитать.
309. Plane
309.1. Plane is a card type seen only on nontraditional Magic cards. Only the Planechase casual variant uses plane cards. See rule 901, "Planechase."
Изображение
Zaalbar

Сообщение Славік » 01 июн 2018, 16:09:18

Zaalbar писал(а):Прежде чем задавать вопрос по правилам, всегда полезно эти самые правила почитать.
309. Plane
309.1. Plane is a card type seen only on nontraditional Magic cards. Only the Planechase casual variant uses plane cards. See rule 901, "Planechase."

Дякую за вашу стриманість, бо розумію що ви мене обізвати міцнішими словами :D
І все таки повторю свої аргументи, які породили моє запитання:
1)
по касифікації усіх електронних площадок, де проводиться торг картами МТG, Plane належать до турнирів таких типів: Commander , Vintage , Legacy

[*]https://magiccards.info
[*]http://www.starcitygames.com
[*]
2) Рівень турнірів Commander у клубах Києва, не такий строгий, щоб учасники знали це правило і НЕУХИЛЬНО дотримувались.
3) Найголовніше правило: "що не заборонено (не забанено) значить дозволено", тому моє запитання відноситься швидше для рівня кухонної магії - якими ще способами "плани" можуть потрапити в гру?
Последний раз редактировалось Славік 29 июл 2018, 22:34:10, всего редактировалось 1 раз.
Славік

Сообщение Zaalbar » 01 июн 2018, 16:37:08

Торговые площадки по-идее могут написать любую чушь. Правила как бы есть финальной инстанцией, которая определяет легальность карт в том или ином формате.
Ну, и насчет "Что не запрещено, то разрешено" - все та же цитата из правил.
"Only the Planechase casual variant uses plane cards"
Only в английском языке означает "только, исключительно", что само в себе несет запрет. Значит, другие форматы НЕ использую планы.
Вкратце - без плейнчейза планы не используются. Хочешь использовать планы - играй плейнчейз (ну, или по каким-то своим придуманным правилам, но это уже будет не магия, а что-то другое).
Изображение
Zaalbar

Сообщение Славік » 01 июн 2018, 17:00:02

Zaalbar писал(а):"Only the Planechase casual variant uses plane cards"
Only в английском языке означает "только, исключительно", что само в себе несет запрет. Значит, другие форматы НЕ использую планы.
Вкратце - без плейнчейза планы не используются. Хочешь использовать планы - играй плейнчейз (ну, или по каким-то своим придуманным правилам, но это уже будет не магия, а что-то другое).

А от за таку відповідь щиро вдячний Вам.
Моє питання знімається, я зрозумів.
Дякую.
Последний раз редактировалось Славік 14 июн 2018, 00:40:53, всего редактировалось 1 раз.
Славік

Сообщение Славік » 13 июн 2018, 20:39:22

І так, запитання №1 я для себе розяснив.

Запитання #2.

В силу зміни правил щодо плансволкерів, а саме:
306.6 Planeswalkers can be attacked. (See rule 508, "Declare Attackers Step.")
А також, враховуючи специфіку EDH-deck (обмеженість в кольорах екземплярах кожної карти) наявність в колоді противників сильних, заточених під механіку колоди окремих спеціалізованих "Planeswalkers", створює загрозу, особливо в результаті спрацювання їх останньої абілки - появи "Emblem" на полі...
Перефразовуючи народне прислів'я: "Не так страшний Planeswalkers як його "Emblem" :D

ЩО робити, якщо Emblem уже з'явилась на полі?

109.2c If a spell or ability uses a description of an object that includes the word "source," it means a source matching that description — either a source of an ability or a source of damage—in any zone. See rule 609.7. - тут я правильно звернув увагу на source (источник), відповідь криється у цьому слові?

113.5 An emblem is neither a card nor a permanent. Emblem isn’t a card type.

Виходячи із двох вище наведених правил:
1) Чи можна знищувати/видаляти/нейтралізовувати [b]"Emblem" Planeswalkers
2)Чим чим саме? наведіть будь ласка приклади у формі view [card]
Славік

Сообщение GiantDwarf » 14 июн 2018, 01:17:06

Славік писал(а):
[i]113.5 An emblem is neither a card nor a permanent. Emblem isn’t a card type.

Если эмблема «не перманент и не карта» то, выходит, можно только отменить абилку создания эмблемы, а по-другому никак.
На каждого из ныне живущих приходятся поколения умерших предков. Как думаешь, кем из них лучше править?
GiantDwarf

Сообщение Dr.Shtainer » 14 июн 2018, 03:13:08

Эмблемы однин из (если не самый) малоинтерактивный элемент мтг. На них никак нельзя повлиять. Разве что убить игрока на котором она висела, конечно же)
Dr.Shtainer

Сообщение Славік » 17 июл 2018, 12:07:41

#3 питання для знатоків:
Станом на 17.07.2018
ЯК?
Де?
В якому форматі?
З якою комбою заграла така карта:
view Pendrell Mists :?: https://www.mtggoldfish.com/price/Weatherlight/Pendrell+Mists#paper
Я вам скажу більше, її ціна впала за один день з 57$ до 30$ ( за одним із ресурсів в понеділок було 100$) :shock:
... Не маю часу та можливості перевірити усі відомі ресурси, хто щось знає - відгукнуться будь ласка...
Славік

Сообщение Dr.Shtainer » 17 июл 2018, 13:15:37

В комментах пишут что виноваты Command Zone podcast. Карта в резерв листе, так что любой хайп/упоминание в ту сторону повышает спекуляции в разы, как я понимаю.
Dr.Shtainer

Вернуться в Commander (EDH)