Актуальні поради Українцям Як розрахувати норму солі на день?

Як розрахувати норму солі на день?

Максимальна рекомендована кількість натрію – 2000-2300мг. на добу, що дорівнює 5-6 г солі. Ця норма була встановлена ​​Всесвітньою організацією охорони здоров'я як мета щодо споживання натрію населенням.

У середньому, в нашій країні щодня людина з'їдає приблизно 12 г солі, тоді як максимальна норма не повинна перевищувати 5 г на добу або половину чайної ложки. У цьому організм неспроможна самостійно виробляти натрій, а добова потреба дорослої людини у цьому елементі – від 1.3 до 1.6 р.

«Рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров'я для дорослих людей – вживати не більше 5 грамів солі в день (трохи менше чайної ложки), що еквівалентно 2 г натрію.

Так, у низці досліджень було виявлено, що негативні наслідки для здоров'я має як споживання понад 12,5 г, так і менше 5,6 г солі в день.

Related Post

Як розрахувати втрати активної потужності?Як розрахувати втрати активної потужності?

1 Визначення втрат потужності у трансформаторі. β=S/Sном, т – коефіцієнт завантаження трансформатора. де ∆Qх – втрати на намагнічування; ∆Qк – втрати, обумовлені потоками розсіювання хт – індуктивний опір трансформатора, Ом.

Як перевірити якість фарбування порошковою фарбою?Як перевірити якість фарбування порошковою фарбою?

Тест проводиться просто: змочену ацетоном вату з несильним натисканням проводимо по поверхні 10-20 разів назад. Якщо вата залишається чистою, значить тест пройдено, тобто полімеризація завершена повністю фарба в нормі. Якщо