Актуальні поради Українцям Як тепер називається живика?

Як тепер називається живика?

Стартував проєкт із ребрендингу аптек “Живика” в аптеки “ЗдравСіті” З квітня перші аптеки “Живика” (формат дискаунтера аптечної мережі “Ригла”) в Московському регіоні почали працювати під брендом “Здравсіті”. Поетапне перебрендування столичних роздрібних точок завершиться навесні 2022 року.Apr 7, 2021

З квітня перші аптеки “Живика” (формат дискаунтера аптечної мережі “Ригла”) в московському регіоні почнуть працювати під брендом “Здравсіті”. Поетапне перебрендування столичних роздрібних точок завершиться навесні 2022 року.

Заповніть ваші особисті дані: ПІБ, номер телефону, на який буде надіслано sms-повідомлення, та адресу електронної пошти, на яку буде надіслано підтверджувальний лист. Виберіть спосіб оплати і поставте галочку, що підтверджує вашу згоду з умовами роботи аптеки. Для продовження натисніть кнопку ” Оформити замовлення “.

“Живика” – одна з найбільших аптечних мереж в УрФО, налічує 400 стаціонарних аптек та інтернет-аптеку. У Челябінській області відкрито 105 аптек, у кожній можна оформити інтернет-замовлення.

Related Post

Як переглянути свої старі твіти?Як переглянути свої старі твіти?

Після завантаження архіву Твіттера ви зможете переглядати всі свої твіти, починаючи з першого. У верхньому меню натисніть піктограму профілю, потім натисніть Установки та конфіденційність. Натисніть Обліковий запис. Натисніть Ваші дані

Чому я не можу дарувати подарунки в ТіктокЧому я не можу дарувати подарунки в Тікток

ua. Наші предки вірили, що будь-які подарунки передаровувати не можна, адже ці речі несуть в собі особливу енергію. Річ у тім, що раніше подарунки найчастіше робили своїми руками, вкладаючи в

Як захистити шлунок від нестероїдних препаратів?Як захистити шлунок від нестероїдних препаратів?

Як правило, для того щоб захистити шлунок від такого агресивного впливу нестероїдних протизапальних засобів, Паралельно з їх прийомом лікарі призначають ліки з групи противиразкових засобів, а саме інгібітори протонного насоса.