Актуальні поради Українцям Чому я не можу ввімкнути Очікування дзвінка на телефоні

Чому я не можу ввімкнути Очікування дзвінка на телефоні

Немає сигналу дзвінка для вхідних викликів, коли телефон перебуває в режимі очікування Перевірте налаштування функції "Не турбувати". Відкрийте меню Налаштування, знайдіть і виберіть пункт Не турбувати. Якщо цю функцію ввімкнено, звук сигналу дзвінка буде вимкнено протягом указаного проміжку часу.

Відкрийте додаток Набір або Телефон і перейдіть у меню > Налаштування. Якщо ваш телефон підтримує дві SIM-карти, торкніться пункту Більше в меню Кар. 1 або Кар. 2 та ввімкніть функцію Очікування виклику.

Послугу Очікування виклику можна підключити власноруч в налаштуваннях вашого телефону. Якщо у налаштуваннях мобільного немає такої функції, скористайтеся запитами: Активувати — *43# Відключити — #43#

Як змінити час очікування для спеціальних можливостей

  1. Відкрийте додаток Налаштування .
  2. Натисніть Спеціальні можливості Час очікування для спеціальних можливостей.
  3. Виберіть потрібний час очікування: за умовчанням, 10 секунд, 30 секунд, 1 хвилина або 2 хвилини.

Режим «очікування» – це функція у мобільному додатку, котра дозволяє закривати автомобіль під час активного використання. Залишати автомобіль «на паузі», коли ти хочете покинути його або залишитися у ньому, але робота двигуна тобі не потрібна. Автомобіль буде закріплений за тобою, його не візьме ніхто інший.

Як підключити й відключити послугу?

  1. Для підключення послуги, наберіть: *43#
  2. Для відключення послуги, наберіть: #43#
  3. Для отримання загальної інформації, наберіть: *#43#





Якщо ви вимкнули очікування дзвінка, ви не отримуватимете сповіщень на екрані телефону, коли під час активного дзвінка буде другий …

Related Post

Як зберігати Віферон?Як зберігати Віферон?

Умови зберігання препарату Віферон Препарат слід зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 2° до 8°С.Aug 24, 2021 Умови зберігання препарату Віферон Препарат слідує зберігати