Актуальні поради Українцям Як удобрювати квіти кавовим макухою?

Як удобрювати квіти кавовим макухою?

Добриво для рослин Особливо добре воно підходить для плодових дерев та квітів: троянд, азалій, рододендрони, гортензій та камелії. Кава додає ґрунту кислотності та відлякує шкідників. Гущу можна додавати в компост або воду для поливу. рослин.

Де не можна використовувати кавову гущу Крім того, кавове добриво не підходить для традесканцій, спаржі, герані та інших культур, які віддають перевагу більш лужному грунту. Підживлення із макухи може змінити відтінок квіток троянд.

Кавова гуща ідеально підходить для добрива троянд та трав. Високий вміст калію посилює захист рослин, завдяки чому на них нападає менше шкідників, особливо равликів. Просто посипте рослини холодною кавової гущавини і через деякий час перемішайте її із землею.

Related Post

Для кого 5 коло пеклаДля кого 5 коло пекла

Структура Уровень Название Томящиеся 2-я щель — Льстецы 3-я щель — Святокупцы, высокопоставленные духовные лица, торговавшие церковными должностями («Симонисты») 4-я щель — Прорицатели, гадатели, звездочёты, колдуньи 5-я щель — Мздоимцы

Який зиск від корови?Який зиск від корови?

Високопідійвані корови при правильному годуванні та дотриманні технології утримання здатні давати в середньому 3500-6000 л молока на рік.. У Росії літр такого фермерського продукту в середньому коштує близько 53 рублів.