Актуальні поради Українцям Як правильно про мене чи бо мені?

Як правильно про мене чи бо мені?

Про мене — це словосполучення слід писати окремо, оскільки воно є поєднанням прийменника «обо» (як один із варіантів прийменника «о», «про») та займенника «я» у формі прийменникового відмінка (мені).Jun 21, 2019

Приклад: Високий і стрункий чоловік – це про мене.

5) у прийменниковому відмінку перед словами, що починаються голосними, вживається прийменник «про»: згадувати про батька; замислитись про навчання; 6) у прийменниковому відмінку перед формами займенникових слів мені, всім, всієї, всіх вживається прийменникпро»: дізнався про всіх родичів, згадав про мені.

Таким чином, правильно писатипро мене.

Related Post

Як приймати Фінлепсин під час депресії?Як приймати Фінлепсин під час депресії?

Фінлепсин призначають перорально, зазвичай добову дозу слід розподіляти на 2-3 прийоми. Приймати препарат можна під час їжі, після їжі або в проміжках між їдою, запиваючи невеликою кількістю рідини. Таблетку Фінлепсіна

У якій особі займенники змінюються за пологами?У якій особі займенники змінюються за пологами?

Схилятися за числами, пологами і відмінками можуть лише особисті займенники. З них за пологами змінюються лише особисті займенники 3-ї особи однини: він, вона, воно, – чоловічий, жіночий та середній рід