Актуальні поради Українцям Як по індійськи добраніч

Як по індійськи добраніч

Намасте́ (гінді नमस्ते) — традиційне індійське і непальське привітання. У буквальному перекладі означає «поклін тобі». Це привітання зазвичай супроводжується невеликим поклоном і жестом «Анджалі Мудря», при якому рука притискається до іншої руки на рівні серця.

ПО-ІНДІЙСЬКОМУ, присл. Як у індійців, за звичаєм індійців.

Індія є однією з найстаріших цивілізацій світу. Її історія налічує більше 5000 років. Розташована в Південній Азії і займає площу більше 3 млн.

Є ще 10 фраз, які можна говорити під час вітання, щоб замінити слово "привіт" і не вживати "прівєт":

  • Добрий день!
  • Добридень!
  • На добридень!
  • Радий вітати вас!
  • Моє шанування!
  • Доброго здоров'я!
  • Здоров!
  • Здоровенькі були!

Географічні межі гінді не піддаються точному визначенню, зважаючи на існування в різних місцях перехідних і проміжних говорів, і можуть бути намічені лише в загальних рисах. Нею розмовляє майже вся північна половина Індії, від Гімалаїв на півночі до північного схилу гір Віндх'я та р. Нармади на півдні.





Як по індійськи добраніч? Надобраніч у хінді У хінді Надобраніч означає: शइटट, शुभ रात्रि (ми знайшли 2 перекладів). Як по індійському Доброго ранку? Російсько-індійський розмовник. Як буде на індійському будь ласка? Індійська мова – міні розмовник. Як буде індійською мовою я тебе люблю?

Related Post

У чому різниця між кукурудзяним крохмалем та кукурудзяним борошном?У чому різниця між кукурудзяним крохмалем та кукурудзяним борошном?

В той час як кукурудзяне борошно виробляється шляхом подрібнення цілі зерна кукурудзи, кукурудзяного крохмалю (також пишеться «кукурудзяний крохмаль») виробляється шляхом вилучення частини ядра. Вилучена частина називається ендоспермом. 1. Універсальна борошно

Як можна списати машину без документів?Як можна списати машину без документів?

Для вирішення проблеми можна списати машину в брухт, у тому числі без документів та номерів. Достатньо мати при собі паспорт та подати заяву до Державтоінспекції. У такій ситуації єдине рішення