Актуальні поради Українцям Як оформити список літератури за абеткою

Як оформити список літератури за абеткою

Список посилань розташовуюється в алфавітному порядку за прізвищем автора. Якщо є більше ніж одного посилання у списку одного і того ж автора, слід розташувати їх у хронологічному порядку публікації. Якщо у автора більше однієї публікації у списку в один рік, то необхідно використовувати 2000a, 2000b тощо.

На початку списку розміщуються закони, укази, законодавчі акти в алфавітному порядку. Далі – решта друкованих джерел в алфавітному порядку автора або назви твору, якщо автор не зазначений. В кінці списку розташовуються електронні ресурси також в алфавітному порядку.

Згідно з ДСТУ 8302:2015, позатекстові бібліографічні посилання в списку використаних джерел наводять як перелік бібліографічних записів (зазвичай – нумерований список). Сортують джерела за абеткою від «А» до «Я».

При оформленні посилання на матеріали web-сайтів посилання включає ім'я автора сторінки, назву сторінки, назву сайту (набирається курсивом), адресу сайту <URL>, виділену знаками <>, та, за можливості, дату останнього перегляду цього сайту (в круглих дужках).

Перейдіть на вкладку Головна > Сортування. Установіть для параметра Сортувати заабзаци та текст. Виберіть за зростанням (від А до Я) або За спаданням (від Я до А). Натисніть кнопку OK.

Щоб оформити посилання на статтю в журналі у списку використаних джерел за вимогами ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК), слід наводити таки реквізити: дані авторів статті, назва статті, назва журналу, том та (або) номер випуску журналу, сторінки, на яких розміщено статтю. Номер ISSN зазначають факультативно.





Шаблон транслітерації за стилем APA: Автор. (Рік публікації). Назва книги транслітерована [Назва книги англійською мовою]. Місто: …

Related Post

У якому місяці цвітуть хризантеми?У якому місяці цвітуть хризантеми?

Більшість видів цвітуть восени, причому до листопада, але бутони диких хризантем розпускаються у червні та липні. Цікаво, що всі сучасні сорти походять від двох видів: Індійської та Шовковицелистої хризантеми.17 Jun

Скільки коштує поміняти розетку спбСкільки коштує поміняти розетку спб

Средняя стоимость услуг Замена наружной розетки от 300 руб/шт. Замена внутренней розетки от 200 руб/шт. Замена силовой розетки от 450 руб/шт. Замена розетки для электроплиты от 450 руб/шт. Замена интернет

Як встановити обсадну трубу в свердловину?Як встановити обсадну трубу в свердловину?

Занурення обсадних труб Найпростіша технологія – встановлення обсадної труби в свердловину вручну. Спосіб можна застосувати до легких пластикових елементів за невеликої (близько 20 м) глибини колодязя. Секції послідовно приєднують зверху