Актуальні поради Поради для дому Коли закінчиться виробництво Лада Гранта: кінець епохи чи новий початок?

Коли закінчиться виробництво Лада Гранта: кінець епохи чи новий початок?

Лада Гранта – Одна з найпопулярніших моделей автомобілів в Росії, яка випускається компанією АвтоВАЗ. З моменту своєї появи у 2011 році, цей автомобіль набув величезної популярності серед водіїв, завдяки своїй доступності та надійності.

Однак питання про коли закінчиться виробництво Лада Гранта стає все більш актуальним. У зв'язку зі стрімким розвитком автомобільної індустрії та впровадженням нових технологій, багато автовиробників переглядають свої модельні ряди і уникають випуску старих моделей автомобілів.

Згідно з останніми даними, компанія АвтоВАЗ не планує припиняти виробництво Лада Гранта найближчим часом. Це тим, що автомобіль популярний серед російських споживачів і має певну частку ринку. Проте компанія поступово вводить у виробництво нові моделі, що відповідають сучасним вимогам та стандартам, що може призвести до поступового скорочення випуску Лада Гранта у майбутньому.

Модель автомобіляРік початку випускуРік закінчення випуску
Лада Гранта2011
Лада Гранта FL2018
Лада Гранта Cross2020

Скільки коштує Лада Гранта у 2023 році?

Наявність

КомплектаціяРікРоздрібна ціна
Comfort / ABS 1.6 (90), MT5, Передній, 5 місць2023855 900 ₽
Classic'23 Кондиціонер 1.6 (90), MT5, Передній, 5 місць2023865 900 ₽
Comfort Plus15 / ABS 1.6 (90), MT5, Передній, 5 місць2023877 900 ₽
#CLUB спеціальна серія'23 1.6 (90), MT5, Передній, 5 місць2023895 900 ₽

Яка машина замінить гранту?

Голова АвтоВАЗу Максим Соколов на ПМЕФ назвав ім'я нової «народної» машини Lada Iskra («Іскра»), передає РБК. До цього часу автомобіль був відомий під ім'ям Lada Granta другого покоління.За словами Соколова, Iskra прийде на зміну Lada Granta і повністю замінить її вже до 2026-2027 року.

Якого року перестали випускати Ладу Гранту?

LADA Granta
Роки виробництва2011 — теперішній час
Дизайн та конструкція
Тип кузова4-дв. седан (5-міс.) 5-дв. ліфтбек (5-міс.) 5-дв. хетчбек (5-міс.) 5-дв. універсал (5-міс.)
Компонуванняпередньомоторна, передньопривідна

Коли вийде нова Лада Гранта?

Виробництво новинки планується розпочати до кінця 2024 року, продажу — 2025-го..

Related Post

Як іван-чай впливає на жіноче здоров'я: користь та властивостіЯк іван-чай впливає на жіноче здоров'я: користь та властивості

Зміст:1 Що підвищує рівень естрогену у жінок?2 Як зрозуміти, що в тебе надлишок естрогену?3 У чому полягає жіночий гормон естроген?4 Як підвищити рівень жіночих гормонів? Іван-чай, який також відомий під

Список рідкісних жіночих імен, які ви ніколи не чулиСписок рідкісних жіночих імен, які ви ніколи не чули

Зміст:1 Яке рідкісне ім'я дівчинка?2 Як красиво назвати дівчинку рідкісним ім'ям?3 Які жіночі імена найуспішніші?4 Як можна красиво назвати доньку? У світі існує безліч різних жіночих імен, але деякі з