Актуальні поради Українцям Коли іменини у імені Микита

Коли іменини у імені Микита

Іменини Микити 2021 року за православним календарем святкують 3 січня; 13 лютого; 3 березня; 2, 16, 17 квітня; 13, 17, 27 травня; 2, 5, 6, 10, 30 червня; 4, 7 липня; 22, 28 вересня; 26 жовтня; 19, 28 листопада; 30 грудня.

Іменини Микити 13 жовтня: яскраві привітання у листівках, віршах та прозі У цю п'ятницю, 13 жовтня, чоловіки на ім'я Микита святкують іменини. Це красиве й милозвучне чоловіче ім'я потрапило до нас з Давньої Греції й означає "переможець".

31 січня 2024 року – яке сьогодні церковне свято за новим і старим календарем 31 січня (13 лютого за старим стилем) – день пам'яті святителя Микити, затворника Києво-Печерського і єпископа Новгородського. Микита жив у XI столітті.

Українська форма «Микита» походить з староцерк. -слов. Нікита — внаслідок зміни у вимові звука [n] на [m] і переходом голосного [і] в [ɪ].

Ім'я Микита походить з давньогрецької мови і означає "переможець" і безпосередньо пов'язане з богинею Нікою.

Коли День Катерини за новим і старим календарем Православна церква України 2023 року перейшла на новоюліанський календар, у зв'язку з чим дати неперехідних свят (фіксованих) змістилися на 13 днів раніше. День святої Катерини за новим стилем відзначають 24 листопада, а за старим стилем – 7 грудня.





У коханні Микита часто буває нещасний. Він дуже приваблює жінок впевненістю в собі і доглянутим зовнішнім виглядом, проте відносини зазвичай тривають недовго. Володарі цього імені легковажні, не люблять відповідальності у відносинах, вони часто змінюють дівчат або зустрічаються з …

Related Post

Для чого ставлять крапельницю з глюкозою вагітним?Для чого ставлять крапельницю з глюкозою вагітним?

Крапельницю глюкози використовують з такою метою: для нормалізації та поліпшення загального обміну речовин; для стимуляції скорочувальної здатності серцевого м’яза. У разі діагностування діабету вагітних необхідно встановити суворий контроль рівня цукру

Як можна використовувати борщівник?Як можна використовувати борщівник?

Борщівник у томаті, але вже з добавкою селери або з листям любистку я навіть консервую на зиму. Використовую цю заготовку для заправки борщу. Борщ із борщівника можна варити, якщо використовувати