Актуальні поради Українцям Як натиснути гравця на Майнкрафт на локальному сервері?

Як натиснути гравця на Майнкрафт на локальному сервері?

kick <ціль> [причина] – кикнути гравця з сервера (можна вказати причину); Jum. I 30, 1443 AH

Додає гравця до чорного списку. Ім'я гравця, який має бути заблоковано. Не обов'язково, щоб він був у мережі чи існував.

Отже, спочатку відкриваємо чат, а потім вводимо інструкцію /rg removemember (назва регіону) (Ім'я персонажа). Таким чином, користувач із зазначеним нікнеймом більше не матиме жодних прав на обрану область.

Виганяє гравця із сервера. Ім'я гравця, який має бути вигнаний.

Related Post

Як вчинити на Кліматолога?Як вчинити на Кліматолога?

Кліматологія розглядає закономірності кліматоутворення, їх розподіл територією Землі, їх попередню історію та майбутні зміни. Кліматолог – дослідник, який вивчає питання зміни клімату. Він вивчає кліматичні процеси та їх причини. Кліматологія

Як діє ботокс щодняЯк діє ботокс щодня

Особливість ботокса – його дія відчувається не одразу. Спостерігати перший ефект можна через 24-72 години, інколи – через 14 днів. Це залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Що не можна робити

Як доплисти до Свіязька?Як доплисти до Свіязька?

Електричкою: Приміський залізничний вокзал Казані, західний напрямок електропоїздів (наприклад: Канаш, Буа, Албаба, залізнична станція Свіяжськ), далі на автомобілі 15 км.. Від станції автобусів не ходить лише на таксі. Вартість приблизно