Актуальні поради Українцям Як правильно зробити малинник?

Як правильно зробити малинник?

Зазвичай весняну обрізку малини проводять наприкінці березня – квітні. Це залежить від погодних умов. Потрібно, щоб сніг уже розтанув, але земля ще не встигла прогрітися. У цей час вирізають всі ослаблені, підмерзлі, пошкоджені пагони, що погано розвиваються.

Малинник можна закласти і навесні, і восени:

  1. Навесні малину висаджують після зникнення загрози сильних заморозків і після прогрівання ґрунту, але до початку активного росту рослин. …
  2. Восени малину садять із третьої декади вересня до середини жовтня, як мінімум, за місяць до передбачуваного настання заморозків.

08-Feb-2021

Навіщо потрібно підв'язувати малину Підв'язані та впорядковані кущі малини менше страждають від хвороб та шкідників. Завдяки рівномірному освітленню зав'язей вийде більше, а ягоди будуть більшими. Опора вбереже стебла від обламування. Комахам стане простіше запилювати квітки.

Related Post

Як змінюється радіус атома елемента?Як змінюється радіус атома елемента?

Зі збільшенням порядкового номера групи радіуси атомів збільшуються. У кожній групі найбільші радіуси у елементів сьомого періоду. p align="justify"> У елементів одного періоду число енергетичних рівнів в атомах однаково. Радіуси

Як звали собаку у фільмі До мене Мухтар?Як звали собаку у фільмі До мене Мухтар?

"До мене, Мухтар!» — радянський художній фільм, створений на студії «Мосфільм» у 1964 році по повісті Ізраїлю Меттера «Мурат» (1961, що пізніше перевидавалася під назвою «Мухтар»). Про взаємну відданість лейтенанта