Актуальні поради Українцям Як правильно варити вим’я

Як правильно варити вим’я

Вим'я розрізати навпіл (воно як гума!), добре промити, залити холодною водою, довести до кипіння, зняти піну і варити під кришкою на середньому вогні 30 хв.

Ви́м'я (род. відм. ви́м'я і ви́мені) — орган, сформований з молочних залоз у самиць деяких ссавців, зокрема жуйних (корів, овець, кіз, оленів).

Поставте каструлю на великий вогонь і зменшіть його до середнього, коли вода закипить. Ціла очищена картопля вариться 20-25 хвилин, дрібно нарізана – 15-20 хвилин.

Скільки варити м'ясо для супу, залежить від виду продукту і розміру шматочків. Зазвичай це займає близько 1,5-2 годин, але час може змінюватися залежно від конкретного рецепту. Свинина вариться близько години, а курятина буде готова вже через 30-40 хвилин.

Лікування Етіотропної терапії не розроблено. Застосовується обробка везикул місцевими антисептичними засобами. При нагноєнні везикул застосовують антибіотики, активні проти гноєтворної флори: напівсинтетичні пеніциліни, цефалоспорини, макроліди парентерально або всередину.





1. Промити яловиче вим’я в теплій воді. 2. Покласти субпродукт в каструлю, налити 2-3 літри прохолодної води, щоб вона цілком покривала вим’я, …

Related Post

У якому місті знаходиться нульовий рівень Футштока?У якому місті знаходиться нульовий рівень Футштока?

Рейнеке, коригування не знадобилося. У 1871-1904 роках астроном Ст Е. Фус з астрономічної обсерваторії в Кронштадт здійснив нівелірний зв'язок нуля Кронштадтського футштока з марками на материку. горизонтальна мітка, вибита на

Як платиться 2 3 зарплати?Як платиться 2 3 зарплати?

З не залежних ні від працівника, ні від роботодавця причин оплата праці провадиться в розмірі не менше ніж дві третини тарифної ставки, посадового окладу, розрахованих пропорційно фактично відпрацьованому часу. Якщо

Як правильно робити розчин фурациліну?Як правильно робити розчин фурациліну?

Дорослим водний 0,02 % розчин Фурациліну готують безпосередньо перед застосуванням: 1 таблетку препарату розчиняють у 100 мл теплої кип'яченої води. Для швидшого розчинення рекомендується кипляча або гаряча вода. Потім охолоджують