Актуальні поради Українцям Як звали собаку у фільмі До мене Мухтар?

Як звали собаку у фільмі До мене Мухтар?

"До мене, Мухтар!» — радянський художній фільм, створений на студії «Мосфільм» у 1964 році по повісті Ізраїлю Меттера «Мурат» (1961, що пізніше перевидавалася під назвою «Мухтар»). Про взаємну відданість лейтенанта міліції та вівчарки на прізвисько Мухтар.

Граф, Рекс та Мухтар У перших сезонах служиву грали вівчарки Граф Шутц Хунд та Рекс Шутц Хунд, а потім естафету прийняв Мухтар, син Графа.

східноєвропейська вівчарка Мало хто знає, що головного героя серіалу Мухтара шукали буквально "із собаками". Справа в тому, що східноєвропейська вівчарка – досить рідкісна порода. Пізніше на роль Мухтара стали брати і найпопулярніших німецьких вівчарок.

А ось на роль вже навченого Мухтара МВС надало для зйомок двох службово-розшукових собак, яких звали Байкал та Урал.

Related Post

Як швидко починають діяти протизаплідні Ярина?Як швидко починають діяти протизаплідні Ярина?

Препарат Ярина®Плюс починає діяти одразу жтому немає необхідності у використанні додаткових бар'єрних методів контрацепції. Початок прийому препарату Ярина® Прийом препарату Ярина® слід починати в 1-й день менструального циклу (т. е.