Актуальні поради Українцям Навіщо крем Канізон?

Навіщо крем Канізон?

Канізон має ефективну терапевтичну дію і спрямований на усунення цвілевих грибків та дерматофітів Candida, Trichomonas, Malassezia, Corynebacterium minutissimum тощо. д.

Покази препарату Канізон Плюс дифузний нейродерміт); екзема; дерматомікози (дерматофітії, кандидоз, різнобарвний лишай), особливо при локалізації в пахвинній ділянці та великих складках шкіри; простий хронічний лишай (обмежений нейродерміт).

Протигрибковий засіб широкого спектру дії для зовнішнього застосування. Дія клотримазолу пов'язана з порушенням синтезу ергостеролу, що входить до складу клітинної мембрани грибів, що змінює проникність цитоплазматичної мембрани та викликає подальший лізис клітини.

Канізон ціна від 62 руб, Канізон купити в Москві, інструкція із застосування, аналоги, відгуки

Related Post

Як правильно про мене чи бо мені?Як правильно про мене чи бо мені?

Про мене — це словосполучення слід писати окремо, оскільки воно є поєднанням прийменника «обо» (як один із варіантів прийменника «о», «про») та займенника «я» у формі прийменникового відмінка (мені).Jun 21,

Де розводять рибництво?Де розводять рибництво?

розводять у рибоводних ставках с. -х. підприємств. У масштабі країни рибництво займаються рибоводні заводи, нерестово-виростні господарства, біорозсадники, товарні рибоводні господарства (виробляють харчову рибну продукцію). Рибоводний завод – це спеціалізоване підприємство

Як розрізняти правопорушення?Як розрізняти правопорушення?

Ознаки правопорушення: дія чи бездіяльність; протиправність поведінки (при цьому не має значення той факт, що правопорушник не знає вимог закону); винна поведінка людини; заподіяння шкоди суспільству, державі, громадянам або створення