Актуальні поради Українцям Де виробляють Снігохід Тайга?

Де виробляють Снігохід Тайга?

"Тайга" – марка російських снігоходів. Серійний випуск розпочато у 1997 році. Виробник – ВАТ «Російська механіка» (місто Рибінськ, дочірнє підприємство НВО «Сатурн»).

Поля, переліски, рідкісний ліс, до середнього, однозначно –Тайга". Густий ліс, хащі, завали – "Буран-короткий". А по пухкому снігу "Тайга" на голову краще "Бурана", не треба їхати як у тунелі зі снігу.

Купити снігохід тайга необхідної Вам комплектації завжди можна у нашій компанії. Продаж модифікацій тайги здійснюється на вигідних умовах доставки у будь-який регіон Росії. На сайті завжди є актуальні ціни. 459 000 руб.

Ціна: 459 000 руб. Доставка від 220 руб. Снігохід ТАЙГА ВАРЯГ 500 – полегшений на 15 кг снігохід нового покоління: однокарбюраторний двигун потужністю 43 л. с.

Related Post

Як знайти могилу Хоя на цвинтарі?Як знайти могилу Хоя на цвинтарі?

Могила знаходиться приблизно за десять кілометрів від Воронежа на Східному, або, як його ще називають, – Лівобережному кладовище. Знаходиться вона на ділянці 7А – це майже найдальша ділянка від центрального

Як ласкаво назвати хлопця на ім'я Сашко?Як ласкаво назвати хлопця на ім'я Сашко?

Короткі форми імені (зменшувально ласкаві) Ася Аля Аля Ася 1. Милий, коханий, дорогий, золотий, безцінний, єдиний, найкращий, моє щастя, радість моя, серце моє, золотце, ненаглядний, рідний, добрий і т.д. Синоніми