Актуальні поради Українцям Як виникло ім'я Вова?

Як виникло ім'я Вова?

Сходить воно до церковнослов'янського Володимира, і перша його частина — влада — пов'язана з церковнослов'янською «владою», а друга частина споріднена з готським mers — «великим».. Володимир, таким чином, означає «великий у своїй владі».

Володимир) — російська чоловіча ім'я. Є жіночий варіант – Володимира. Володимирушка, Владя, Влада, Ладя, Лада, Вадя, Вава, Вавуля, Вавуся, Вовочка, Володя, Володюка, Володюня, Володюха, Володюша, Володяка, Володяка, Володяша, Вова, Вован, Вовуля, Вовуня, Вовуся, Вовуша, Воля.

Що означає ім'я Володимир? Як вказує «Етимологічний словник», який склав лінгвіст Микола Шанський, Володимир трактується як "славний володар", "знаменитий правитель" або "той, хто володіє світом".

Володимир. Володимир. Дякую за зворотній зв'язок!

Related Post

Як позбутися набряків після біоревіталізації?Як позбутися набряків після біоревіталізації?

Після здійснення біоревіталізації можуть спостерігатися набряки, але не варто панікувати. Вони найчастіше проходять на 4 добу без лікування та втручання лікаря. Період реабілітації триває приблизно 7 днів. Цього часу вистачає

У якому році почалося будівництво кмк?У якому році почалося будівництво кмк?

Будівництво заводів «Нікополь-Маріупольського» та «Російський Провіданс» Роком заснування Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча вважається 1897, коли в Маріуполі був змонтований і 1 лютого видав першу продукцію трубний цех Нікополь-Маріупольського гірничо-металургійного

Чи можна дитині 7 років ЛоперамідЧи можна дитині 7 років Лоперамід

Не рекомендується застосовувати Лоперамід у дітей молодших 6 років. У дітей, особливо молодших 3 років частіш з'являються небажані симптомиз боку центральної нервової системи. У дітей також спостерігається мінлива надчутливість до