Актуальні поради Українцям Навіщо носять сапфір?

Навіщо носять сапфір?

У сапфіру спокійна енергетика, тому його варто носити тим, чиє життя сповнене стресами. Камінь допоможе людям, схильним до істериків, зберігати спокій. У давнину вірили, що сапфір здатний урятувати від отруєння. Камінням інкрустували кубки вельмож.Sep 3, 2018

Кому не рекомендується носити сапфір? Протипоказаний сапфір для лінивих, жадібних і безвідповідальних людей. Також не рекомендується використовувати його у ранні роки. Вважається, що камінь активізує свої властивості для людей, які досягли 36 років.

Якому знаку Зодіаку підходить сапфір Астрологи рекомендують звернути свою увагу на цей дорогоцінний самоцвіт представникам знаків Зодіаку Водолій та Стрілець.

Цей камінь активізує духовність людини та загострює сприйняття світу. Сапфір – талісман закоханих та наречених, приносить щастя та любов, зберігає від наклепу. «Королівський сапфір»(Глибокого синього кольору) охолоджує пристрасті, дарує своєму володарю вірність і скромність, його так само називають «каменем черниць».

Related Post

Навіщо потрібно пити ципрофлоксацин?Навіщо потрібно пити ципрофлоксацин?

Ципрофлоксацин показаний для лікування сепсису та перитоніту, а також для профілактики та лікування інфекцій у хворих зі зниженим імунітетом (При терапії імунодепресантами). Dhu'l-Q. 29, 1440 AH Показання для застосування Лікування

Як зробити бойли для коропа в домашніх умовах?Як зробити бойли для коропа в домашніх умовах?

Спочатку змішуються кукурудзяне і соєве борошно, манка і сухе молоко…. Рецепт уловистих бойлів кукурудзяне борошно – 1 склянка; соєве борошно – 1 склянка; манна крупа – 2 склянки; сухе молоко

Де сповідують православ'я?Де сповідують православ'я?

Православ'я нині є переважаючою конфесією у таких країнах: Росія, частина країн Балканського півострова (Греція, Сербія, Болгарія, Румунія, Північна Македонія, Чорногорія), Україна, Білорусь, Молдова, Грузія, Кіпр. Православ'я – в усьому світі