Актуальні поради Українцям Як пишеться слово ягода у транскрипції?

Як пишеться слово ягода у транскрипції?

Ягода – я – го – так, 3 стилі, наголос падає на перший склад. Я (й) – приголосний, м'який, дзвінкий, сонорний; (а) – голосний, ударний. Г (г) – приголосний, твердий, дзвінкий.17 Aug 2022

Деньки [д'ін'к'і] – 2 слога, 6 літер, 5 звуків; заєць [зай'ац] – 2 слога, 4 літери, 5 звуків; ведмідь [м'ідв'ет'] – 2 слога, 7 літер, 6 звуків; гриб [гр'іп] – 1 склад, 4 літери, 4 звуку; Оля [ол'а] – 2 слога, 3 літери, 3 звуку; машина [машина] – 3 слога, 6 літер, 6 звуків.

Бурштин – 6 букв, 6 звуків. Я – [й'] – приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорний. \ [а] – голосний, ненаголошений, йотований, що надає м'якість. Н – [н] – приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорний.

Перед нами слово з 5 звуків; Кількість звуків і букв у слові "якіроднакове.

Related Post

Як правильно пишеться посада?Як правильно пишеться посада?

Із § 95 Правил випливає, що назви посад, крім вищих, пишуться з малої літери. Тому такі назви посад, як директор, генеральний директор, керівник департаменту, директор департаменту, начальник управління, завідувач відділу

Де знімали Пригоди капітана Врунгеля?Де знімали Пригоди капітана Врунгеля?

"Нові пригоди капітана Врунгеля" – радянський художній фільм 1978 року, знятий Третім творчим об'єднанням на Ялтинській філії Центральної кіностудії дитячих та юнацьких фільмів імені М.М. Горького з мотивів повісті А.

Як зрозуміти що папугу боляче?Як зрозуміти що папугу боляче?

Інші ранні ознаки хвороби у папуга Тривала линяння або постійне виявлення втраченого пір'я Зламані, зігнуті, вирвані або пережовані пір'я Незвичайний або тьмяний колір пір'я Забруднене пір'я над ніздрями, в області