Актуальні поради Українцям Як зробити музику в гараж бенд?

Як зробити музику в гараж бенд?

Запустіть Garageband та виберіть "File > New" у верхньому лівому куті екрана. Придумайте назву своєю новою пісні та виставте потрібні темп і тональність. Після появи нового екрана натисніть символ "+" у нижньому лівому кутку. Це створить новий трек.

Створення нової пісні для запису аудіо Виконайте одну з наведених нижче дій. На екрані «Додому»: торкніться піктограми програми GarageBand і утримуйте його, доки не з'явиться меню, а потім торкніться «Створити новий аудіозапис». У браузері «Мої пісні»: торкніться кнопки створення нового аудіозапису у верхньому правому куті екрана.

Експорт проекту як рінгтон

  1. Відкрийте GarageBand на iPhone, iPad або iPod touch.
  2. У браузері «Мої пісні" натисніть кнопку …
  3. Натисніть кнопку …
  4. Введіть ім'я для рінгтону, а потім натисніть «Експортувати». …
  5. Натисніть "Експортувати".
  6. Після завершення експорту рінгтон можна призначити.

10 Feb 2020

Related Post

Як дізнатися чи я стою в черзі на земельну ділянку?Як дізнатися чи я стою в черзі на земельну ділянку?

Зайдіть на портал eGov.kz. Виберіть розділ «Нерухомість», потім «Земельні відносини». Натисніть на послугу «Перегляд чи постановка на черга на отримання земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво (10 соток)».Apr 12, 2022

Як швидко відновлюється зір після операції на сітківці?Як швидко відновлюється зір після операції на сітківці?

Якщо сітківка, що відшарувалася, успішно ” прилягла”, то зберігається певний відсоток зору і сліпота запобігається. Зір, який повертається приблизно через 6 місяців після успішної операції, залежить від низки факторів. Приблизно