Актуальні поради Українцям Звідки фраза Вітаю ви пройшли гру

Звідки фраза Вітаю ви пройшли гру

Там, звідки я родом (Корк, Ірландія), фраза “How's things?” (або її більш правильна граматична форма “How are things?”) дуже розповсюджена. У багатьох країнах прийнято говорити “How's it going?” або “How's everything?”.

I'm doing well – У мене все добре Така відповідь є заміною фразам I'm good і I'm well. Якщо почуєте запитання How are you doing? можете сміливо відповідати I'm doing well.

Як відповісти на запитання “How are you?”

  • Fine. Відмінно. Найпростіша і пряма відповідь. …
  • Not bad. Не погано. …
  • Fine, thanks. Чудово дякую. …
  • Very well, thanks. Дуже добре дякую. …
  • Pretty good. Досить добре. …
  • Great! How are you doing? …
  • I've been better. Бувало й краще. …
  • It's going well. Все добре.

Презентація 'What are you doing?' ЩО ТИ РОБИШ (ЗАРАЗ)?

Howdy! (Привіт! – особливо поширений на півдні США) Hey, buddy!





Звідки фраза Вітаю ви пройшли гру? Це з мультсеріалу "герої Енвелла" 51 серія , в кінці говорять цю фразу. (Ви ж перемогли когось там, вітаю ви пройшли гру).Jan 15, 2021

Related Post

Навіщо засівати поле гірчицею?Навіщо засівати поле гірчицею?

Допомагає розвиватися черв'якам і різним мікроорганізмам, які також розпушують грунт, збагачуючи його киснем і дозволяючи краще проникати воді всередину. Якщо посадити її на зиму, вона допоможе утримати на цьому місці

Чи можна робити ремонт у вихідні 2022 рокуЧи можна робити ремонт у вихідні 2022 року

Неможливість виконання ремонтних робіт у вихідні та святкові дні є ще однією важливою точкою, яку слід враховувати. По законам України, у такі дні забороняється проводити роботи із підвищеним шумом протягом

Як правильно пишеться слово Сніжана?Як правильно пишеться слово Сніжана?

Сніжана, рідше Сніжанна (означає снігова від слова сніг та суфікса -ана) – слов'янське жіноче ім'я. Має південнослов'янське походження, що перейшло в інші мови, у тому числі російську та українську. Іменник,