Актуальні поради Українцям Як дізнатися, скільки у мене цифрових наклейок Магніт?

Як дізнатися, скільки у мене цифрових наклейок Магніт?

Баланс наклейок можна переглянути на головній сторінці програми, нижче інформації про накопичені бонуси. Як дізнатися баланс цифрових наклейок, якщо у мене не встановлений мобільний додаток Магніт? Інформація про кількість наклейок доступна на сліп чеку, який друкується наприкінці кожного чека.

Запустіть програму «Магніт». На головному екрані відображається карта лояльності «Магнітз балансом бонусних балів. Крім того, при оплаті покупки в мережіМагніт», Ви завжди можете запитати касира про кількість доступних бонусів. Сума про ваші бонуси також буде доступна на чеку після оплати покупки.

Телефон гарячої лінії 8-800-200-90-02. Оператор кол-центру допоможе дізнатися кількість бонусних балів за номером карти.

Як подивитися цифрові наклейки Магнітики? Подивитись зібрану кількість наклейок можна в Особистому кабінеті програми лояльності з комп'ютера або в мобільному додатку. Кількість наклейок відображається під бонусним рахунком. До речі!

Related Post

Як боротися з кольками у новонароджених Комаровський?Як боротися з кольками у новонароджених Комаровський?

За традицією педіатри призначають для полегшення колік препарати на основі симетикону – «Еспумізан», «Боботик» і т. д., кропову воду, чай з фенхелем для новонароджених, грілку або прогріту праскою пелюшку і

Як правильно писати варення чи варення?Як правильно писати варення чи варення?

Правильне написання слова – варення. Я просто обожнювала запивати солодкі тістечка солодким чаєм і заїдати солодким варенням! Морфологічні та синтаксичні властивості будущ. прош. Я в’ї́ду в’їхав в’їхала в’їхала Ты в’їдеш

У якому році відкрилася станція Дев'яткіне?У якому році відкрилася станція Дев'яткіне?

29 грудня 1978 р.Дев'яткіне / Дата Відкриття У північному напрямку Санкт-Петербурга поряд із кінцевою станцією метро «Дев'яткіне» знаходиться мікрорайон, що активно забудовується. Територіально він розташований у Всеволожському районі Ленінградської області.