Актуальні поради Українцям У якому випадку проводять розтин?

У якому випадку проводять розтин?

від 29.12.2015) "Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації" патолого-анатомічне розтин Обов'язково проводиться тільки у наступних випадках: 1) підозри на насильницьку смерть; 2) неможливості встановлення заключного клінічного діагнозу захворювання, що призвело до смерті, та (або) …Sep 7, 2017

смерть настала протягом місяця після виписки зі стаціонару; якщо жінка померла при вагітності чи пологах. Також завжди розкривають тіла дітей, які померли до 1 місяця, або народилися мертвими.

№ 323-ФЗ "Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації", моментом смерті людини є момент смерті його мозку або його біологічної смерті (Необоротної загибелі людини). З метою отримання даних про причини смерті людини та діагнозі захворювання проводиться патолого-анатомічне розтин (Ч. 1 ст.

Посмертне розтин Тіло в морзі проводиться з метою встановити причину смерті людини. Цю процедуру мовою медиків позначають словами аутопсія чи секція.

Related Post

Як визначити туберкульоз без флюорографії?Як визначити туберкульоз без флюорографії?

Квантифероновий тест один з нових методів діагностики туберкульозу з аналізу крові. Він ґрунтується на визначенні в крові гамма-інтерферону, який виробляють клітини у відповідь на впровадження туберкульозної палички. Аналіз крові на

Як дізнатися номер картки Зв'язковий плюс?Як дізнатися номер картки Зв'язковий плюс?

Як відновити карту Зв'язковий Співробітнику салону потрібно повідомити: Номер загубленої картки. Щоб дізнатися його, можна зайти на сайт до персонального кабінету або зателефонувати за безкоштовним телефоном 8(800) 700-53-53. На номер

Як правильно пишеться слово на твою?Як правильно пишеться слово на твою?

1) За твоєму – займенник з прийменником, пишеться окремо (відповідає питанням чиєму?). за твоєму пораді я зайшла в новий магазин. 2) По-твоєму – прислівник, пишеться через дефіс (Можна замінити на