Актуальні поради Поради для дому Як підключити телефон теле2 як модем

Як підключити телефон теле2 як модем

На панелі керування виберіть пункт «Центр загального доступу» та відкрийте пункт «Налаштування нового підключення до мережі». Виберіть варіант «Налаштування телефонного підключення», та натисніть «Далі». З списку модемів виберіть потрібний модем.

Як настроїти режим модему на теле2?

Зайди в "Налаштування" – "Додатково або Загальний модем та мережі" – "Мобільна мережа" – "Точка доступу (APN)" – "Створюємо нову точку доступу". Збережи та перезавантаж телефон. Виконайте такі дії: Зайди в "Налаштування" – "Додатково або Загальний модем та мережі" – "Мобільні мережі". Збережена копія

Як роздати інтернет із теле2 на комп'ютер?

Як це зробити:

  1. Зайдіть до особистого кабінету Tele2 або мобільний додаток «Мій Tele2». На головній сторінці ви побачите залишок трафіку та зрозумієте, скільки гігабайтів можна роздати.
  2. Виберіть розділ «Керування ГБ хвилинами». …
  3. Введіть кількість гігабайтів та номер друга, натисніть «Поділитись».

Related Post

Що краще акрил або пластик відгукиЩо краще акрил або пластик відгуки

Пластик або акрил: резюмуємо коротко Прерогатива віддається варіативності відтінків та нижчій ціні! Фахівці підтвердять, що: Пластикове покриття міцніше – легше витримує удари. Акрил м'якший, але його не продавиш натисканням.15 Гру.

Як можна підписати актуальні історії із собоюЯк можна підписати актуальні історії із собою

Як підписати історію в Інстаграм із собою? Заходимо в режим додавання сторіс та натискаємо на іконку «Аа». Вона у верхньому лівому кутку редактора. Пишемо текст і вибираємо один із дев'яти

Як я став хоробримЯк я став хоробрим

Як знайти в собі хоробрість? Атрибути хоробрості Відчувати страх, але все одно діяти. Бути наполегливим перед негараздами … Слідувати поклику свого серця … Розширювати свої горизонти, відпускати звичне, виходити із