Актуальні поради Українцям Які гори розташовані на території Африки?

Які гори розташовані на території Африки?

Рельєф Здебільшого – рівнинний, на північному заході розташовані Атлаські гори, у Сахарі – нагір’я Ахаггар і Тібесті. На сході – Ефіопське нагір’я, на південь від нього Східно-африканське плоскогір’я, де розташований вулкан Кіліманджаро (5895 м) – найвища точка материка. На півдні розташовані Капські та Драконові гори.

Кращими за гори можуть бути тільки гори

НазваВисота (м.)Висота (фт.)
Гора Кіліманджаро589519340
Гора Кеня519917057
Мавенці514916893
Гора Стенлі510916763

Гори Атлас розташовані на найпівнічнішій “маківці” Африки, на захід від 10 градуса східної довготи. З півночі та сходу гори омиваються Середземним морем. Розташовані гори на територіях таких країн, як Алжир і Туніс. Найвища точка гір вимірюється в 2326 метрів.

Атлас (гори)

Атлас
араб. جبال الأطلس, бербер. ⵉⴷⵔⴰⵔⵏ ⵏ ⵡⴰⵟⵍⴰⵚ, фр. Massif de Atlas
Карта, що показує розташування гір Атлас на півночі Африки (позначено червоним)
Характеристики
Площа775 340 км²

Related Post

Які тварини змінюють колір на зиму?Які тварини змінюють колір на зиму?

На зиму линяють такі тварини як білка, ласка, песець, тхір, горностай, заєць русак, арктичний біляк, північний олень, змінює забарвлення пір’я зі строкатого на біле і тундряна куріпка. Відповідь або рішення1.

Як подивитися код курсу у Классрумі якщо ти учень?Як подивитися код курсу у Классрумі якщо ти учень?

Після цього старі коди перестають працювати. Перейдіть на сторінку classroom.google.com та натисніть Увійти. … Виберіть курс натисніть значок "Параметри" . Поряд із пунктом Управління кодами для запрошень натисніть на стрілку

Як називаються 5 поверхові будинки?Як називаються 5 поверхові будинки?

Хрущовка Будинки хрущовської будівлі (розг. «хрущовки») — радянські типові панельні або цегляні житлові будинки, зазвичай 5-поверхові, з малогабаритними квартирами. Які бувають типи будинків? Чим вони відрізняються? Монолітні вдома. Будинки бізнес-класу